Muhafazakar Başbakanla İlgili İddialar Ülkeyi Ayağa Kaldırdı

uuuuİngiltere Başbakanı David Cameron hakkında yazılan bir biyografi kitabında çarpıcı iddiaların ortaya atılması, ülkenin en önemli gündem maddelerinden oldu.

Kitapta Cameron’ın öğrenciyken katıldığı cinsel içerikli ve sıra dışı partilerin anlatılması Başbakanı zor durumda bıraktı. Özellikle Cameron’ın o partilerde ölü bir domuzla verdiği pozlar…

Muhafazakar Parti’nin eski Başkan Yardımcısı Lord Ashcroft ve gazeteci Isabel Oakeshott tarafından ortaklaşa kaleme alınan “Call Me Dave” isimli biyografi kitabında yer alan iddialara, Daily Mail gazetesinin bugünkü sayısında manşetten yer verildi.

Kitapta 48 yaşındaki İngiltere Başbakanı hakkında yer alan bir başka iddia da Cameron’ın Oxford Üniversitesi’nden arkadaşı James Dellingpole’un “rock müzik eşliğinde Cameron ile esrar içtikleri” oldu.

İngiltere Başbakanı David Cameron’ın öğrenciyken ‘cinsel organını ölü bir domuzun ağzına koyduğu’ iddia edildi. Gündemde bomba etkisi yaratan iddia da  kitapta yer alıyor. Söz konusu iddia dünyaca ünlü dizi Black Mirror’ın ilk bölümünü hatırlattı. Dizinin ilk bölümünde İngiltere Başbakanı bir domuza tecavüz ediyordu.

7 Comments