Qatar Airways’den Avrupa Yolcularına Porselen Tabakta Yemek ve Havyar

Premium Qatar Airways, yolcuları için, Avrupa rotalarında yemek servisi yapacağını açıkladı.

Yolcu memnuniyetini yükseltmek için, yemek servislerinde, çatal bıçak takımı ve porselen tabaklar kullanılacak.

Geliştirilen menüler de, çoğu rotada bulunan geleneksel Orta Doğu yemeklerin yanı sıra rota hedefine dayalı özel yemekler de sunulacak.

Business Class yolcuları için  tatlılar ve belirli rotalarda ikindi çayı da olacak. Değişiklikler, havayolu şirketinin müşterilerinin sürekli genişleyen diyet ihtiyaçlarına odaklanmasının bir parçası olacak

Qatar Airways Group CEO’su Akbar Al Baker yaptığı açıklamada, “Qatar Airways, saygın yolcular için Premium seyahat sınırlarını zorlayacak, yepyeni bir yemek deneyimi sunmaktan heyecan duyuyor” dedi. “Her yeni konsept, yolcularımızın titiz standartlarını karşılamak için detaylar ve kalite en yüksek özenle tasarlanıyo rve üretiliyor.” Dedi.

Qatar, salatalar, meyveler, kahvaltılık yulaf ezmesi ve soğuk taze sıkılmış meyve suyu gibi eşsiz lezzet kombinasyonları gibi sağlıklı içecekler de dahil olmak üzere yolcular için daha hafif seçenekler sunacak. Firs Class  içinse,  Havyar da ikram edilecek yemekler arasında.

Al Baker, “Qatar Airways, özel çiftliklerimiz ve tedarikçilerimizle, özel ihtiyaçlarımız için ürünler üreterek, “çiftlikten masaya ”yaklaşımı teşvik ederek, işbirliği yapılıyor. “Uçak içi yemek menülerimiz, dört mevsimle uyum sağlamak, yerel olarak yetiştirilen ürünlerin kullanımını daha iyi bir şekilde birleştirmek ve en yüksek uluslararası standartları sunan yerel otantik yiyecekleri servis etmek için tasarlandı.” Diye sözlerine ekledi.

 

9 Comments