Rihanna Bugünlere Nasıl Geldiğini Anlattı

Rihanna 30 yaşına bastı bugün. Ünlü popçu doğum günü müzik dünyasının en büyük yıldızlarından biri olarak kutluyor.

Dokuz Grammy Ödülü ve dört platin albümü kazanmasının yanında , kendi makyaj markası, (makeup line) kendi giyim ( clothing line) ve kendi parfüm (fragrance) markaları var Sandy kasırgası  kurbanları, HIV / AIDS’le yaşayan hastalara ve ana vatanı olan Barbados’daki yardım  programlar çalışmaları Harvard’an (Harvard University). “Yılın İnsani Yardım Gönüllüsü” ödülünü de kazandı.

Başarının yolu kolay değildi. Yıllar geçtikçe Barbados’taki küçük bir kasabadan gelip utanarak nasıl büyüdüğünü, engelleri siyah bir kadın olarak zorlukların üstesinden nasıl geldiğini ve müzik endüstrisinde kendi kimliğini nasıl bulduğunu ayrıntılı bir şekilde anlattı.

 

İşte Rihanna’nın InStyle. ‘a verdiği o röportaj: “Aslında ben çok utangaçtım. Ne olduğumu ve ne yaptığımı biliyordum, ama çok dışa dönük değildim. Barbados’da ünlü bir söz vardır, : ‘Konuşulduğunuzda konuşun.’ Kabuğumdan çıkmam birkaç yılımı aldı, “dedi

Rihanna’ya başarında senin arkandaki en büyük destek kim sorusu sorulduğunda ise, “Benim için, annem,”diye cevap verdi.

” Rihanna  ayrıca The Cut. ile yaptığı söyleşide, “Ben çok dua ediyorum. Çok ve her durumda bunun bir nedeni var diyorum. Allah’a şükrediyorum, çünkü daha iyi bir gelecek olduğunu biliyorum ve bunu benim iyiliğim için yapıyor diyorum.”

 

11 Comments