Rihanna, “Müstakbel Kocası” Tutuklandı

rih2 Rihanna’nın Los Angeles’taki evine zorla giren ve şarkıcının “müstakbel kocası” olduğunu iddia eden Jonathan Whooper  hakkında sınırlama emri çıkartıldı.

TMZ’nin haberine göre Whooper, 29 Eylül tarihinde Rihanna’nın Pacific Palisades’teki malikanesine, evin camdan yapılmış sürgülü kapılarından birine bir sandalye fırlatarak gizlice girmeye çalıştığının belirlenmesinin ardından 4 Ekim tarihinde gözaltına alındı.

Mahkeme evraklarında Whooper’ın, söz konusu malikaneye birkaç kez gittiği belirti.

29 Eylül tarihinde yaşanan olayda Whooper’ın, cam kapıya sandalye fırlatması üzerine evin alarmlarının devreye girdiği ve alarmı etkisiz hale getiremeyen Whooper’ın bu sebeple evden ayrılmaya karar verdiği belirtildi.

Mahkeme evraklarında  Whooper’ın, 4 Ekim tarihinde malikaneye tekrar geldiği ve bu kez evin çevresindeki güvenlik görevlilerine yakalandığı belirtildi.

Güvenlik görevlilerinin, Whooper’a, neden orada olduğunu sordukları ve adamın da “Rihanna’yı görmek için” orada olduğunu söylediği öğrenildi.

Bunun üzerine güvenlik görevlilerinin, adamdan gitmesini istedikleri fakat Whooper’ın, “Benim kim olduğumu biliyor musunuz? Ben, Rihanna’nın müstakbel kocasıyım!” şeklinde bir cevap verdiği belirtildi.

Aynı gün evden birkaç mil uzakta polisler tarafından tutuklanan Whooper, sinsice etrafı kolaçan etmek, vandalizm, takip ve soygun girişimi suçlamalarıyla itham edildi.

20 Comments