Rus Gazetesinden Müthiş İddia: Minik Prensesi Kate Doğurmadı!

Rusya’da yayınlanan Komsomolskaya Pravra gazetesi, Pazar gün dünyaya gelen  İngiltere Kraliyet bebeği için  öyle bir aiddia ortaya attı ki dudak uçuklatan cinsten.

kate
Gazetenin iddiasına gere; Kate Middleton’ın doğum yapmadığını ileri sürdü. Düşes kendisini hamile gösteren bir aparak kullandığını ve bebeği de bir taşıyıcı bir annenin dünyaya getirdiğini yazdı.

bebek1

Gazete bu iddiasını da bazı kadınlardan aldığı yorumlarla desteklemeye çalıştı.Gazeteye konuşan birçok Rus kadın, “Bir anne doğum yaptıktan beş saat sonra bu kadar güzel ve dinç görünemez” dedi. Bu kadınlar minik prensesin yeni doğmuş bir çocuğu benzemediğini de belirtti.

 

kate2
Rus gazetesine konuşan kadınlara göre minik prenses en az üç gün önce dünyaya geldi. Bir Rus kadın “Kate üç gün önce doğum yaptı. Ama bunu yeni açıkladılad. Bebeğe bakın, hiç de yeni doğmuş gibi görünmüyor” diye konuştu.

 
Bir başka kadın da “Bebek yeni doğmuş gibi görünmüyor. Bana kalırsa en az 10 günlük bunu yüzünden de anlayabilirsiniz” dedi.
Kadınlar “Bir anne en iyi doktorların yardımıyla bile doğum yapmış olsa birkaç saat sonra kalkıp yürüyerek evine gidemez” yorumunu yaptı.

 

 

35 Comments