“Thefuture Healthcare”in Yaratıcısı Yalçın Avcı Anlatıyor: Sağlıkta Yeni Dönemi

Sağlık sektörünün önde gelen isimleri  10- 11 Aralık’ta The Future Healthcare  konferansıyla İstanbul’da bir araya geliyor. Sektörün önemli isimleri sağlık hizmetlerinin geleceğine yön vermek için bu önemli etkinlikte buluşuyor.

istanbulpost.com.tr’den Hülya Karahan bu önemli etkinliği hayata geçiren FutureXevents Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Avcı ile konuştu. Avcı bu önemli konferansın detaylarını anlattı.

Sofitel Istanbul’da gerçekleşecek konferansta yurt içi ve yurt dışından sektöründe öncü firmalar ve kişiler konferansta yer alacak.

Açılışı T.C. Sağlık Bakanlığı’nın yapacağı konferansta ‘’Sağlık Teknolojilerinde Kadın Liderler, Sağlıkta Yapay Zeka, Giyilebilir Sağlık Teknolojileri, Geleceğin Dünyasında Hastaneler, Diş Sağlığının Geleceği, Geleceğin Gıdaları, Sağlık Hizmetlerinin Geleceği, Sosyal Medya ve Sağlık” gibi önemli ve ilham verici oturumlar gerçekleştirilecek.

The Future Healthcare İstanbul, dünyadan medikal konulardaki esprili şovlarıyla tanınan Lawrence Sherman ve Shenzen Üniversitesi’nden Bilgisayar Bilimleri Profesörü Daming Shi’yi, Türkiye’den sağlık alanında önemli yatırımları bulunan Leyla Alaton, İş kadını Demet Sabancı Çetindoğan, Ufuk Tarhan, Haluk Karabatak, Milena Elmasoğlu ve Dr. Leyla Şener gibi isimleri ağırlamaya hazırlanıyor.

Kayıt Olmak İçin Tıklayınız