Samsung J2 Pro İnternet Bağlantısı İstemeyenler İçin Akıllı Telefon

Akıllı telefonunuzla yapabileceğiniz tüm şeyleri düşündüğünüzde, doğal olarak internet bağlantısının önemini kavramış olursunuz. Bu bağlantı olmadan, tarayıcınızı telefonunuzda kullanamaz veya çoğu uygulamayı açamazsınız.

Ama akıllı telefon isteyen ancak bağlanabilme yeteneği olmayan bazı tüketiciler (oldukça küçük bir alt kesim tabi) var. Bu kişilerin rahatça kullanabilecekleri bir telefon var.

Samsung J2 Pro 540 x 960 çözünürlüğü (QHD ile karıştırılmaması gereken qHD) taşıyan 5 inç ekrana sahip. Şimdiye kadar, bir “mini” cep telefonu vardı. Telefonu çalıştıran bir çip var. 1.4GHz’lik bir saat hızında çalışan dört çekirdekli CPU’yu ve 1,5GB’lık RAM’i içeriyor. Yerel depolama miktarı 16GB’tır ve kamera açılan birimi sırasıyla 8 MP ve 5 MP’de ağırlığa dayanıyor. Işık için  2600mAh pil ve parmak izi tarayıcısı var. Android’in bilinmeyen bir sürümü önceden yüklenmiş.

Peki Samsung J2 Pro neler yapabilir? Telefon görüşmeleri yapabiliyor tabii ki, ve evet, telefon çağrıları da alabiliyor. Ayrıca metin mesajları gönderip  alabiliyor. Kore’de (mevcut döviz kurları üzerinden 190 ABD doları karşılığı) fiyatlandırılan J2 Pro, çevrimiçi olan küçükler için endişelenen anne babalardansanız, çocuklara vermek için harika bir telefon bu. Birçoğu akıllı telefonun nasıl çalıştığını tam olarak anlamayan yaşlılar, Sammy’nin bu cihazı pazarlayabileceği bir başka olası hedef.

Ne yazık ki, Samsung J2 Pro’nun sadece Kore’de sunulması bekleniyor. Bu telefon eminim bu hafta Facobook’un  CEO’u Mark Zuckerberg’i senato da sorgulayan,internetin ne olduğundan bihaber, ABD senatörler arası da da oldukça popüler hale gelebilir.

783 Comments