Samsung S21’den 150 Milyon Piksel Kamera

Samsung Galaxy S20 Ultra 108MP kamera ile donatıldığı iddia ediliyor. Son söylentilere bakılırsa  Samsung Galaxy S21’in kamerası 2021’de öne çıkmaya devam edecek, ana kameranın 150 milyon piksel sensörle donatılmış olması bekleniyor. özellikleri ise adeta şok edici nitelikte.

2021’in ilk yarısında piyasaya sürülmesi beklenen Samsung amiral gemisi Galaxy S21’in (geçici adı) kamera özelliklerini paylaşan yabancı bir teknoloji forumlarında haberler çıkmaya başladı. Samsung Galaxy S21‘in en yüksek özellikli versiyonunun 150 megapiksel ana lens, ardından 64 megapiksel telefoto lens, 16 megapiksel ultra geniş açılı lens, 12 megapiksel makro lens, derinliği algılayan bir 3D ToF lens ve göz alıcı özelliklere sahip toplam 5 lens olacağı söyleniyor.

Buna ek olarak, son zamanlarda Samsung’un Samsung Galaxy S21 serisinde ekran kamera teknolojisini benimsemede liderlik yapmayı düşündüğüne dair  haberlede var. Kamera teknolojisi ön ekranın daha entegre görünmesini sağlanabilecek, ancak lens ekranın altına yerleştirildiği için, Samsung Galaxy S20 serisi, hala ön ekranda delik açma tasarımını benimsiyor.

Eski OPPO küresel pazarlama başkanı Shen Yiren, daha önce Weibo’da bu aşamada beklentilerinizi ekran dışı kameraya çok fazla uygulamamak gerektiğini, ekranın “ekran dışı” görsel etkisi olsun ya da olmasın ön uç selfie etkisini ilginç bir girişimdir.Yeni Teknolojinin evrim yolu kesinlikle kıvrımlıdır ve sadece ilerici iyileştirmeler sonunda istenen etkiyi elde edebilir.Bu cep telefonu bu teknolojiyi benimsemede ve seri üretime ulaşmada liderlik edebilir ve görüntüleme kalitesi, aynı zamanda heyecan verici bir şey olan tüketicilerin beklentilerini de karşılayabilir. Dedi.

Samsung Galaxy S21 serisinin piyasaya sürülmesinden önce, Samsung’un 5 Ağustos civarında Samsung Galaxy Note 20 serisinin bir sunumunu yapması bekleniyor. Samsung Galaxy Fold 2, Samsung Galaxy Z Flip 5G ve diğerleri gibi yeni cihazlar katlanabilir ekranlar çıkacak.

Reviewer overview

Samsung S21'den 150 Milyon Piksel Kamera - /10

Summary

Samsung Galaxy S21'in kamerası 2021'de

0 Bad!