Samsung’un Galaxy A6 + Yeni Modeli Ortaya Çıktı

Bir süredir dolaşan söylentilere göre, Samsung’un daha pahalı Galaxy A8 serisiyle birlikte satışa sunulacak yeni Galaxy A serisi cihazları piyasaya sürecek. Ortaya çıkan görüntüler, Galaxy A6 + ‘nın tasarımı bir dizi yeni açıdan ortaya koyuyor.

Cihazın ön paneli, Samsung’un 18: 9 ticari markasıyla süslendi. Bu, fiziksel  düğmesinin kaldırılması ve Galaxy A8 serisinde görülen tasarım diliyle çakışması anlamına geliyor. Ancak arka kısmında benzerlikler tamamen ortadan kalkmış gibi görünüyor.

Bunun yerine, cihaz artık bir alüminyum yapı ve şirketin imza anten bantları ile bir dizi Galaxy J telefonundan tasarım ipuçlarını alıyor. Ayrıca, görüntüler tarafından da onaylanan Samsung’un yeni akıllı telefonunun hem siyah hem de altın renklerde mevcut olduğu yeni bir mavi renk seçeneğinin yanı sıra, bazılarında görülen Blue Mist renginin yerini alacak yeni bir mavi model var.

Yeni Galaxy A6 + ‘nın yıl sonunda düzenli Galaxy A6 ile birlikte piyasaya sürülmesi bekleniyor. Dahili modellerle ilgili olarak, Exynos 7870, düşük maliyetli Galaxy A6’ya güç sağlamak üzere ayarlanmışken, Qualcomm’ın Snapdragon 625’i Plus modelinde mevcut olacak. Ayrıca, bellek açısından, eski 3GB RAM ve 32GB dahili depolama ile donatılmış olacak, ikincisi ise 4GB RAM ve 64GB dahili depolama kapasitesine sahip olacak. Kamera departmanında, Galaxy A6 + ‘nın ikinci bir atıcıya erişim kazanmasıyla büyük bir fark olacak.

Samsung şimdiye kadar yaklaşan dizilim hakkında henüz resmi bir yorum yapmadı, ancak renderlerde mevcut olan Galaxy J’den ilham alan tasarım dilini göz önünde bulundurarak, önceki söylentilerin doğru olduğunu ortaya koyuyor. Sonuçta, yakın zamanda Galaxy A6 serisinin belirli pazarlar için Galaxy J8 ve J8 + modellerinin yeniden markalaştırılacağı iddia ediliyor.

793 Comments