Tinder’de Tanıştığı Kız Onu Öyle Bir Sebepten Mahkemeye verdi ki!

ABD’de 37 yaşındaki tıp öğrencisi sosyal medya platformu Tinder’da tanıştığı kız arkadaşının, seks sırasında göğüslerini tuttuğu için mahkemeye verildi.

Genç kız, Philip Queree, ile Tinder‘de tanıştı. ikinci buluşmasında Queree’nin seks sırasında kendisiyle “kaba” bir şekilde cinsel ilişkiye girmeye çalıştığını, göğüslerini seks sırasında zorla tuttuğunu bundan dolayı kendisinden şikayetçi olduğunu söyleyip mahkemeye başvurdu.

Kadın, şikayet dilekçesinde, Philip Queree ile kendi isteğiyle cinsel birliktelik yaşamak istediğini ancak, Queree‘ye göğüslerine karşı kaba davranmasını istemediği halde adamın kendisini dinlemediğini söyledi ve çikayetine şöyle devam etti: “Çok acı çektim. Bana çok kaba  kaba davrandığını hissettim, hayatımda böyle bir şey yaşamamıştım, göğüslerime bu şekilde davranması normal bir davranış değil” Dedi.

Suçlamalarının sonucu , Queree‘nin tıp hayatı resmen bitti. Çünkü siciline cinsel tacizde bulunmuştur diye yazıldı.

Ancak Perşembe günü, Queree’ynin avukatı. karara itiraz etti. tıp öğrencisini temsil edena vukatı David Steenson dava temyize götürerek ortada yeterince delil olmadığını belirtti.

 

56 Comments