Trump’un Küçük Oğlu Barron Nerede? Yoksa Kayıp mı?

Trump ailesi, Beyaz Saray’da, Perşembe günü ilk resmi Noel portresini çektirdi. Başkan Trump ve First Lady Melania Turump el ele tutuşup ABD bayrakları ve Noel ağaçları arasında poz verdiler.

Ancak çiftin oğulları Barron Trump bu karede yer almad. Bu da bazı soruları gündeme getirdi. Özellikle de Twitter’da, konu bazı kullanıcıların gündemindeydi.

“Barron nerede?”
Bir kullanıcı attığıt weette, “Yoksa Barron’u kaybettiler mi?” diye yazdı.

Barron’un yokluğu iyice kafaları karıştırdı. Cumhuriyetçi Parti, destekçileri Pazartesi günü, Trump ailesini için Noel kartlarını imzalamak için davet etti. Başkan ve eşi daha önceki evliliklerinden olan çocuklarının dördü, Donald Jr., Eric, Ivanka ve Tiffany oarada oldukları halde Barron yoktu .Beyaz Saray’dan ve Trump ailesinden herhangi bir açıklama yapılmadı.

Barron’un Beyaz Saray’da olmaması tüm yıl boyunca konuşulan konulardan biri oldu. Daha öncede ortalıkta görülmeyen Trump’un küçük oğlu hakkında “Barron nerede?” sorusu soruldu. Ancak, geçit töreni sırasında Barron annesi ve babasının yanında yürüyünce meraklar giderilmişti.
Sosyal medya kullanıcıları, yeni yıl portresinde yer almayan Barron’un bir baba-oğul portresinde yer alıp merakları gidermesini bekliyor.

36 Comments