Türk Kızı İngiltere Başbakanına Gelin Gitti

688862_56515_14092013203446_5İngiltere’nin merakla beklenen düğünü gerçekleşti. Eski Başbakan Tony Blair’ın büyük oğlu ve  Euan Blair uzun süredir birlikte olduğu Türk asıllı kız arkadaşı Suzanne Ashman ile Bickinghamshire Kilise’sinde düzenlenen törenle dünya evine girdi.

Eski Ankara Belediye Başkanı ve eski devlet bakanı Mehmet Altınsoy’un torunu Suzanne Ashman’ın düğününe gelmesini istemediği hava durumu sunucusu üvey annesi Syan Lloyd’un da törene katılmaması gözden kaçmadı.
geeeeeeeeeeeeeeeee

İngiliz basının zarafeti ve zekasıyla övgüler yağdırdığı Türk gelinin annesi Sedef Altınsoy ile boşandığı eşi Jonathan Ashman törende birlikte boy gösterdi. Jonathan Ashman kızının annesi Sedef Altınsoy’dan 13 yıl önce ayrılmıştı. Gelinin gelmesini istemediği üvey annesi Syan Lloyd’un geçmişte Tony Blair’i eleştirdiği biliniyor. İngiliz Daily Mail’in haberine göre Suzanne Ashman törene babasının kolunda katıldı. Beyaz straplez gelinliği altına İngiliz kraliyetinin sembolü olan mavi renkte topuklu ayakkabı giyen Suzanne Ashman, güzelliğiyle büyüledi.

 

geeeeeeeeeeeee2
Kilisedeki törenin ardından aralarında eski kabine bakanlarının da bulunduğu davetliler Blair’ın Güney Pavilion’daki 5.75 milyon Sterlin değerindeki malikanesinde yapılan düğüne katıldı.
Oxford mezunu 25 yaşındaki gelinin babası multi milyoner bir yatırımcı.

 

 

 

2 Comments

Leave a Comment