Uçağı Düşen Germanwings O Sloganı Kaldırdı “Sürprizlere Hazır Olun”

German-Wings-Advert-London-tubeGermanwings Havayollarına ait uçağın Fransa Alpleri’nde düşmesinden sonra firma, Avrupa’daki “Sürprizlere Hazır Olun” sloganıyla yayınlanan reklamlarını kaldırmaya başladı.

Salı günü yaşanan ve 150 kişinin ölümüyle sonuçlanan trajik kazanın ardından, Londra’da çok sayıda istasyonda asılı bulunan “Sürprizlere Hazır Olun. Almanya’yı Ziyaret Edin” yazılı reklam afişleri toplatılmaya başlandı.

Uçağın pilotunun kasten gerçekleştirdiği ifade edilen kazadan sonra internet üzerindeki reklamların da zamanından önce kaldırıldığı bildiriliyor.

“Tüm Dünya Adımı Öğrenecek”

düşen Germanwings Havayollarına ait uçağın yardımcı pilotu Andreas Lubitz’in eski kız arkadaşı, ‘Bir gün sistemi değiştirecek bir şey yapacağım ve herkes benim adımı öğrenecek, beni hatırlayacak’ diye konuştuğunu açıkladı.

Germanwings Havayollarına ait yolcu uçağını kasten düşürdüğü açıklanan Andreas Lubitz’in eski kız arkadaşı, “Kazayı duyduğumda, Lubitz’in ‘Bir gün sistemi değiştirecek bir şey yapacağım ve herkes benim adımı öğrenecek, beni hatırlayacak’ dediğini hatırladım” dedi.

 

1 Comment