Ünlü Hollywood Yıldızı WikiLeaks Kurucusu Julian Assange Zehirlemiş

hhhEkvador’un Londra Büyükelçiliği’nde yaşayan WikiLeaks kurucusu Julian Assange’a vegan yemekleri götüren Pamela Anderson komplo teorisyenlerini harekete geçirdi.

İsveç’e iade edilmemek için sığındığı Ekvador’un Londra Büyükelçiliği’nde beşinci yılını dolduran WikiLeaks kurucusu Assange’ın beklenmedik bir misafiri vardı. Sahil Güvenlik dizisinin yıldızı Anderson elinde vegan yemekleri ve veganlar için atıştırmalıklar olan bir poşetle Assange’ın sığındığı Ekvador Büyükelçiliği’ne gitti.

Görüşme sonrası AP’ye konuşan Anderson esprili bir dille, “Bana, kendisine vegan yemekleri götürerek işkence ettiğimi söyledi” dedi.

Anderson açıklamalarına şöyle devam etti: “Ona gerçekten inanıyorum. Onun iyi bir insan olduğuna inanıyorum vepp
sağlığından endişe ediyorum. Sadece bir mucize olmasını ve serbest bırakılmasını umuyorum.

”PAMELA GÜNLERİ KARIŞTIRMIŞ’

Öte yandan ünlü modacı Vivien Westwood, Assange’ı ziyarete Anderson’la birlikte gideceklerini ancak ünlü oyuncunun günleri karıştırdığını söyledi.

Westwood, Anderson’ın ‘görüşmeden sonra, çok iyi anlaştıklarını ve Julian’ın çok zeki birisi olduğunu söylediğini’ aktardı. Ancak bu görüşmenin ardından WikiLeaks’in resmi Twitter hesabından atılan bir dizi tweet komplo teorilerinin havada uçuşmasına neden oldu. Zira atılan tweetler hiç kimse tarafından anlaşılamadı.

Kaynak: tr.sputniknews.com

65 Comments