Ünlü Milyarderi Karısı Başbakan İle Aldatınca Bu Çorapları Giydi!

Avustralya asıllı milyarder iş adamı ve yatırımcı Rupert Murdoch’ın dün ABD’nin California eyaletinde katıldığı bir konferansta giydiği renkli çoraplar şaşırttı 12.9 milyar dolarlık servetiyle “Bloomberg Milyarderler” listesinde 85. sırada yer alan 83 yaşındaki Murdoch’ın takım elbisenin altına giydiği renkli çoraplar herkesin ilgi odağı oldu. Özel hayatında buyuk bir travma yaşayan Murdoch, bir süre önce İngiltere Başbakanı Tony Blair ile  eski eşi Wendi Deng arasındaki aşka  ilişkisi olduğu haberleriyle sarsıldı.

bu-coraplarin-sahibi--4931197

Wendi Deng’in(44) Tony Blair’e (60) yazdığı bir notta  Blair’e  sırılsıklam aşık olduğunu yazdığı  İngiliz gazetelerinin manşetlerinde yer aldı.  Murdoch  karısının Tony Blair ile haftasonlarını birlikte geçirdiğini keşfettikten sonra boşanmak için mahkemeye baş vurdu ve tek celsede boşandı. Dedikodu siteleri Murdoch’un çok sevdiği kendisinden 40 yaş küçük Çinli eşinden ayrıldıktan son bunalıma girdiği ve takım elbise altına girdiği bu tuhaf çoraplarında bunun göstergesi olduğunu yazdı.

wendi-deng-rupert-murdoch-tony-blair

1 Comment

  • cbd for anxiety Reply

    02 January 2021 at 21:05

    … [Trackback]

    […] Read More on to that Topic: istanbulpost.com.tr/unlu-milyarderi-karisi-basbakan-ile-aldatinca-bu-coraplari-giydi/ […]

Leave a Comment