Ünlü Stilist Esteban Cortázar, Meghan Markle’ın Tarzı İçin Konuştu

Kendi şirketini 2014 yılında kuran, Esteban Cortázar, şehvetli, renkli, bodycon tarzıyla  18 yaşındayken Beyoncé’yi giydirmeye başlayınca bir çok kişiyi şaşırtmıştı.

Ünlü Stilisti Esteban Cortázar, Bu günlerde yeni moda ikonu haline gelen ve yakın tarihte  İngiliz sarayına gelin olan Meghan Markle’ın Tarzı İçin Konuştu.

Şimdi 33  olan Esteban Cortázar imzalı kolleksiyonların versiyonları, hem de eteklerinde patlayan “Salsa Dress” adlı streç forma, geçtiğimiz yıl, ABD First Lady’si Melania Trump ve belgesel yapımcısı Marley gibi dünyanın dört bir yanındaki ünlülerin üzerinde görüldğ. Washington’daki Clements, Natalie Joos, Hannah Bronfman ve New York’ta Astrid Munoz, Los Angeles’taki Tracee Ellis Ross, Pia Cohler ve Fransa’da fotoğrafçı Jamie Brock, İspanya’da televizyon sahibi Angela Saiz ve Singapur’da Marion Caunter hep Esteban Cortázar’ın  müşterleri.

San Francisco’da da popüler olan, Paris’te yaşayan tasarımcı, koleksiyonu, ünlü stilislter, Julie ve Sébastien Lépinard’ın ultra-kalça galerisi 836M,  stilist Mary Gonsalves Kinney‘in Paris’te düzenlediği bir öğle yemeğinde tanıttı.

Esteban Cortázar, İngiltere Kraliyet ailesinin müstakbel gelini Meghan Markle‘ın tarzı, ile ilgili ilginç şeyler söyledi: “Markle genç, çok güzel, harika bir vücudu var. Onu giydirmeyi çok isterim. Onun modern bir tarza sahip olduğunu düşünüyorum.”Meghan ve Prens Harry‘nin güzel bir dinamiği var diyen Cortázar, “İki dünyanın birleşimini seviyorum” dedi.

47 Comments