Şok Michael Jackson’nın Çiftliğinde Korkunç Görüntüler

357F34B300000578-3651294-image-a-565_1466463078212Pop’un Kralı Michael Jackson’ın California Santa Barbara’daki Neverland Çiftliği’nde,  polisin yaptığı baskın sonucu çok sayıda pornografik içerik bulunduğu belirtildi.. Daily Mail gazetesi mahkemede yer alan dellilere dayandırdığı habere g göre, 2003 yılında yapılan arama sonucu, çiftlikte çok sayıda kitap ve video bulundu.
Evdeki arama, genç bir çocuğun ünlü yıldız tarafından birçok kez cinsel istismara uğradığı iddiasıyla şikâyette bulunmasının hemen arkasından yapıldı.
Polis de yer alan bilgilere göre  Jackson’ın  yatak odası ve banyosunda  küçük çocukları tamamen ya da kısmen çıplak gösteren çok sayıda görsel meteryal bulundu.

mmm
Alman fotoğrafçı Taormina Wilhelm Von Gloeden’in fotoğraflarından oluşan bir koleksiyon ise polis belgelerinde “1980’lerden genç çocukların çıplak fotoğrafları” diye geçiyor.
Radar Online  yer alan polis raporundaysa ise şöyle bilgiler yer aldı.
“ Jackson’ın çocukları ikna etmek için kan, müstehcen hayvan görselleri ve sapkınca cinsel eylemleri gibi iğren içerikleri  kullandı. Jackson’ın çocuğa yönelik işkence, çocuk çıplaklığı, kadın esareti ve sadomazoşizmi yansıtan şoke edici görseller bulundu”
Belgelerde tüm bu materyallerin genç erkekleri etkilemek için kullanıldığı belirtiliyor. Michael jackson2005 yılında kendisine yöneltilen yedi çocuk tacizi suçlamasından aklanmıştı.

m1

 

0 Comments