Bradley Cooper, Irina Shayk Dünya Bu Aşkı Konuşuyor

rrrrHollywood’un ünlü aktörü Bradley Cooper ve Cristiano Ronaldo’nun eski sevgilisi, Rus model Irina Shayk’ın birlikte olduğu iddia edilmişti

O birliktelik, magazin gazetecilerinin objektiflerine yakalandı.

woisio.com’un haberine göre gözlerin üzerlerinde olduğu ünlü çift, İtalya’nın Capri Adası’nda tatilde birbirlerine sevgi gösterisinde bulunup öpüşürken fotoğraflandı.

“The Elephant Man” adlı filmin Londra’da gerçekleştirilen çekimlerini tamamlayan Bradley Cooper, soluğu Irina Shayk ile yapacakları tatil için İtalya’da aldı.

Mayıs ayında birlikte olmaya başlayan 40 yaşındaki Cooper ile 29 yaşındaki Shayk, yakın zamanda uzun ilişkilerinden ayrılmalarıyla gündeme geldiler. Cooper, 23 yaşındaki model Suki Waterhouse ile birlikteliğini, Shayk ise 30 yaşındaki futbol yıldızı Cristiano Ronaldo ile olan birlikteliğini sonlandırmıştı.

Sports Illustrated dergisinin kapak kızı olan ve dünyanın en güzel kadınlarından biri olarak kabul edilen Irina Shayk ile aynı derginin “yaşayan en seksi erkek” olarak seçtiği Cooper’ın objektiflere yansıyan görüntülerinde mutlu halleri objektiflerden kaçmadı.

fff1

ffff

 

 

 

 

 

1,025 Comments