130’uncu Yılını Kutlayan Parker Anneleri Unutmadı

Yazıyı sanata dönüştüren Parker, Anneler Günü’nü ince el işçiliği ürünü, rodyum kaplamalı 18 karat som altın uçtan oluşan ‘Sonnet Lake Kırmızı GT Dolma Kalem’ modeliyle kutluyor. Sanatla tutkunun buluştuğu zarif tasarım bu özel model, anneler için çok anlamlı bir hediye olacak.

Bu yıl kuruluşunun 130’uncu senesini kutlayan dünyaca ünlü dolma kalem üreticisi Parker, her dönem sevilen modeller üretmeye devam ediyor. ‘Sonnet Lake Kırmızı GT Dolma Kalem’ isimli modeliyle bu kez sanatını anneler için konuşturan Parker, 13 Mayıs Pazar günü kutlanacak Anneler Günü’nde geleceğe en anlamlı imzayı atıyor.

Son derece zarif bir tarzın klasik dışa vurumu olan Sonnet, Parker’ın zarafet sembolü olarak dikkat çekiyor. Ve bu zarafet en çok annelere yakışıyor.

Zengin seçenekleriyle her bir detayın ince düşünüldüğü kalemler, bizim için her zaman her şeyin en iyisini düşünen annelere Anneler Günü için verilecek anlamlı hediyeler listesinin başında yer alıyor.

Yontma kaplamalar ve oymalı desenler ile itinayla tasarlanan Sonnet, elde işlenmiş rodyum kaplamalı 18 karat som altın uçtan oluşuyor.

İnce el işçiliğiyle ortaya koyulan kalemler, birçok kontrolden geçirildikten sonra alıcılarıyla buluşuyor.

Şıklığın değişmeyen sembolü olması amacıyla tasarlanan Sonnet Lake Kırmızı GT Dolma Kalem’in fiyatı 575 TL.

 

 

 

 

 

25 Comments