CHP Milletvekilleri Ve Atilla Taş Londra

chpCHP Britanya Birliği’nin, Kuzey Londra’nın Dalston bölgesindeki EPIC’da 25 Şubat’ta düzenleyeceği etkinliği partili milletvekilleri çıkarma yapacak.

CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm, Grup Yorum’un eski solisti CHP Hatay Milletvekili Hilmi Yarayıcı ve son zamanlarda iktidara muhalif çıkışlarıyla da tanınan müzisyen Atilla Taş etkinliğe katılacak isimler arasında.

CHP Britanya Birliği etkinlikle ilgili şu açıklamayı yaptı: “CHP İngiltere Birliği olarak, Kasım 2015 seçimlerinden sonra yapılmakta olan çalışmaları görkemli bir yemek ile üyelerimizle ve dostlarımızla buluşmaya hazırlanıyoruz. Bu yemek bundan böyle, her yıl geleneksel olarak düzenlenecek olan CHP Birleşik Krallık Birliği Yemeği’nin birincisi ve bu yılın ana teması 2016’ya Bakış”

Açıklamada, “Yemekte CHP İngiltere Birliği’nin CHP’nin vizyonunu gerçekleştirmek için Birleşik Krallık’taki ortamı ve yapıyı da dikkate alarak temel konularda geliştirdiği stratejiler ve aksiyon planları paylaşılacak. Sosyal medya fenomeni Atilla Taş’ın sunacağı ve Türkiye’den gelecek sayın milletvekilleri Aylin Nazlıaka, Hilmi Yarayıcı ve Mehmet Tüm’ün konuk olarak katılacağı yemek, politik yarışma ve piyango çekilişi gibi aktivitelerle oludkça dinamik ve eğlenceli bir etkinlik olarak tasarlanıyor.

Sayın üyelerimiz ve dostlarımızı aramızda görmekten büyük bir memnuniyet duyacağız” denildi.

Tarih: 25 Şubat 2016, Saat: 18.30
Yer: EPIC Dalston, 13 Stoke Newington Road, London N16 8BH

Kaynak: eurovizyon.co.uk

2 Comments