George Michael’in Şok Fotoğrafları Ortaya Çıktı Aşırı Kilodan mı Öldü?

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı George Michael, 53 yaşında hayatını kaybetti. İngiltere’deki evinde ölü bulunan ünlü şarkıcıdan gelen haber, tüm dünyada şok etkisi yarattı. Michael’ın ölüm nedeninin kalp yetmezliği olduğu açıklandı.

Ün şarkıcının bir süredir aşırı kiloyla mücadele ettiği belirtildi. Bu fotoğraflar ise  George Michael  İngiltere’de bir restoranından çıkarken Eylül ayının ortasında çekildi.

Michael kalp yetmezliğinden Noel Günü’nde uykusunda öldü. Sanatçı genelikle evinin yakının da bulunan bir kilisede yapılan ayin törenine katılıyordu, ama bu pazar gitmedi.

Michael’ın hayranları, sosyal medyada ünlü şarkıcının “Son Noel” parçasını klibinden görüntüler paylaşarak, bir Noel gününde ölmesinden dolayı bu acı tesadüfe dikkat çekti.

2 Comments

  • zortilonrel Reply

    07 March 2021 at 20:01

    This blog is definitely rather handy since I’m at the moment creating an internet floral website – although I am only starting out therefore it’s really fairly small, nothing like this site. Can link to a few of the posts here as they are quite. Thanks much. Zoey Olsen

  • Fostering Reply

    09 March 2021 at 17:53

    I wanted to thank you for this great read!! I definitely enjoying every little bit of it I have you bookmarked to check out new stuff you post…

Leave a Comment