İsrail Başbakanı Netanyahu Kime Sürpriz Davette Bulundu?

Stacy Adams

İsrail Başbakanı Netanyahu, bir televizyon kanalında kendisiyle görüşmek istediğini söyleyen Filistin Devlet Başkanı Abbas’a görüşme davetinde bulundu.
netanyahu
İsrail Başbakanlık Ofisi’nden yapılan yazılı açıklamada, Netanyahu, “Birkaç gün önce İsrail televizyonuna konuşan Filistin Devlet Başkanı Abbas’ın görüşmek için kendisini davet etmem durumunda geleceğini söylediğini duydum. İşte davet ediyorum. Takvimimi boşalttım” dedi.

Netanyahu, “İstediği gün gelebilir, ben burada olacağım. Konuşacak çok şeyimiz var ancak ilk konu Filistinliler tarafından İsrailliler’i öldürmek için yürütülen kışkırtma kampanyası. Barışın peşinde olan herkese kapım daima açıktır” diye konuştu.

Geçen hafta bir İsrail televizyonuna konuşan Abbas, Netanyahu ile dilediği zaman görüşeceğini belirterek, “Hayattayken barışı görmek istiyorum. Hala Netanyahu’ya elimi uzatıyorum çünkü barışa inanıyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Abbas, İsrail ile Filistin yönetimi arasında barış görüşmelerinin yeniden başlaması halinde şiddetin duracağını söylemişti.

İsrail ile Filistin yönetimi arasında ABD’nin ara buluculuğunda yürütülen barış görüşmeleri 2014 yılında durmuştu.

nnnnn

4 Comments

 • dấu hiệu người yêu cũ muốn quay lại Reply

  06 January 2021 at 05:48

  … [Trackback]

  […] Find More on to that Topic: istanbulpost.com.tr/israil-basbakani-netanyahu-kime-surpriz-davette-bulundu/ […]

 • Software Testing Services company Reply

  16 January 2021 at 06:32

  … [Trackback]

  […] Here you can find 39951 more Information to that Topic: istanbulpost.com.tr/israil-basbakani-netanyahu-kime-surpriz-davette-bulundu/ […]

 • buy dumps with pin online Reply

  26 January 2021 at 14:58

  … [Trackback]

  […] Info on that Topic: istanbulpost.com.tr/israil-basbakani-netanyahu-kime-surpriz-davette-bulundu/ […]

 • sex education tv series torrent Reply

  28 February 2021 at 13:23

  … [Trackback]

  […] There you will find 76695 additional Information to that Topic: istanbulpost.com.tr/israil-basbakani-netanyahu-kime-surpriz-davette-bulundu/ […]

Leave a Comment