Korona Teşhisinin Ardından Trump Hastanede

ABD Başkanı Trump,  COVID-19 testinin pozitifçıkmasının ardından  Cuma günü Walter Reed Ulusal Askeri Tıp Merkezi’ne götürüldü.

Beyaz Saray, yaptığı açıklamada Trump’ın “ihtiyati tedbir” olarak helikopterle Bethesda, Md. Hastanesine götürüldüğünü ve Trump, Marine One askeri hastaneine  giderken görüntülendi… Orada birkaç gün kalması bekleniyor.

Beyaz Saray yaptığı açıklamada, “Başkan Trump  iyi durumda, hafif semptomlar gösteriyor ve gün boyunca çalışıyor” dedi. “Çok fazla ihtiyattan dolayı … Başkan önümüzdeki birkaç gün boyunca Walter Reed‘deki başkanlık ofislerinde çalışacak.”

Trump’ın ateş, titreme, öksürük ve tıkanıklıktan muzdarip olduğu bildiriliyor ve tıp uzmanları, COVID-19’un 74 yaşındaki başkan için ciddi riskler oluşturduğunu söylüyor.

Hastaneye gitmeden önce Trump, Twitter hesabınabir video mesaj yayınladı.

“Muazzam destek için herkese teşekkür etmek istiyorum. Walter Reed hastanesine gidiyorum. Sanırım çok iyi gidiyorum, ancak işlerin yoluna girmesini sağlayacağız, ”dedi Trump videoda. “First lady çok iyi, bu yüzden çok teşekkür ederim, minnettarım, asla unutmayacağım. Teşekkür ederim.”

Reviewer overview

Korona Teşhisinin Ardından Trump Hastanede - /10

Summary

0 Bad!