Kraliyet Gelini Meghan Markle Aynı Pantolonu Beşinci Kez Giydi

İngiltere Kraliyet Ailesinin müstakbel yeni gelini Meghan Markle, gittikçe kusursuz bir görünüme bürünüyor. Geçen hafta Dünya Kadınlar Günü’nde Birmingham’ı ziyaret ettiğinde şimdiden kadınların yeni moda ikonu olacağının sinyalini verdi.

Eski “Suits” yıldızı yün J. Crew ceketinin içinde yine her zamanki gibi oldukça alımlı görünüyordu.

Ama uzun bir paltoyu andıran ceketin arkasında prova ipleri hala duruyordu.

Terzinin, mağazada sergilenirken giysinin şeklini korusun diye  prova iplerini üzerinde bıraktı görüldüğü kadarıyla bu iplerin bazıları ceketin üzerinde kaldı. ceketin arkasında olduğu için gözden kaçtı.

Moda uzmanı Hannah Almassi‘ye göre prova dikiş iplerinin çıkarılmadığını çünkü son ana kadar ceketin şeklini koruması için üzerinde durması gerektiğini söyledi. Bu ufak tefek kusurlara rağmen, Meghan çekiciliği, güzelliği ve  ve medeni  cesareti ile kalabalığın karşısında göz kamaştırmayı başardı kuşkusuz.

All Saints balıkçı yaka kazak ve Alexander Wang, Manolo Blahnik siyah topuklu ayakkabılarv ve Altuzarra deri çanta  darpaça pantolonundan oluşan kreasyonuyla gerçekten çok şıktı.

Özellikle Meghan’ın üzerindeki pantolonu çok dikkat çekti.

Dünya Kadınlar Gününde’de Meghan Markel daha önce Prens  Harry  göründüğü yerlerde aynı pantolonuı beşinci kez giydi ve bu pantolon Maghan’ın unuforması galiba yorumları yapıldı.

Hülya Karahan

istanbulpost.com.tr@gmail.com

istanbulpost.com.tr’nin bu haberi link verilerek, değiştirilmeden başka mecralarda yayınlanabilir.

1 Comment