Lindsay Lohan’a Havaalanında Başörtüsü Şoku

Lindsay Lohan, başörtüsü taktığı için Heathrow Havaalanı’ndaki gümrük yetkilileri tarafından hedef alındığını iddia etti. 30 yaşındaki aktris yaşadıklarını, Good Morning Britain programında Piers Morgan ve Susanna Reid ‘e anlattı.

 

Lohan programda : ‘Geçenlerde New York’a giderken başörtüsü takıyordum ve havalimanında durduruldum. Hayatımda ilk kez ırksal bir profillemeyle karşılaştım.” dedi.

 

Genç aktris kendisini durduran yetkili için, pasaportunu açıp Lindsay Lohan’ı gördüğünde özür dilemeye başladığını ancak “Başörtüsünü çıkar” dediğini aktardı.

Yetkililerin dediklerini yaptığını söyleyen Lohan, diğer kadınların başörtüsü taktığında ne kadar rahatsız hissettiğini anladığını ve kendisini asıl korkutanın bu olduğunu söyledi. Bu konuda resmen şok yaşadığını bildirdi.

Lindsay Lohan ayrıca şunları söyledi; “Bunun amacının ne olduğu konusunda konuşamam ama sarsıcıydı. Görevli benim farkıma varana kadar iki defa kontrol edildim. Oldukça garipti. Beni çok korkuttu. Doğma büyüme New York’luyum. Biraz gözüm korktu.”

Lindsay Lohan, başörtüsü taktığı için Heathrow Havaalanı’ndaki gümrük yetkilileri tarafından hedef alındığını iddia etti.

5 Comments