Michael Kors Golf Şapmiyonu Charl Schwartzel’e Sponsor Oldu

Küresel lüks bir moda grubu olan Michael Kors, Güney Afrika profesyonel golfçüler ve Ustalar şampiyonu Charl Schwartzel’in sponsoru olarak,  golf dünyasına gireceğini duyurdu.

@usopengolf #swings

Charlschwartzel (@charlschwartzel)’in paylaştığı bir gönderi ()


İş ortaklığı, PGA, Avrupa ve Sunshine tur etkinlikleri de dahil olmak üzere, Schwartzel dünya çapındaki tur gösterileri boyunca markanın ilk golf elçisi Michael Kors Mens kıyafetini giyecek.

Michael Kors ve Charl Schwartzel Ortaklık Duyurusu 

Michael Kors Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su John D. Idol, “Charl, golf oyununda başarının zirvesine ulaştı ve onun olağanüstü kariyeri, Michael Kors’un mükemmel elçisi olmasının sebebi” dedi. “Charl sadece turdaki en başarılı oyunculardan biri değil, aynı zamanda sporun geleneklerinin yanı sıra evrensel değerleri de temsil ediyor. Hem bizi hem de kurs dışında temsil edeceğimiz için gurur duyuyoruz ”dedi.

Schwartzel, “Michael Kors ile çalışmaktan ve dünyanın önde gelen lüks markalarından birini temsil etmekten onur duydum” dedi. “Michael Kors Erkek spor giyim, rekabet halindeyken form ve fonksiyonun mükemmel kombinasyonunu sağlıyor. Ayrıca, spor giyim ürünlerinin geliştirilmesinde şirketle işbirliği yapmaktan ve hatta performansa dahil olmak üzere performans özelliklerine katkıda bulunmaktan heyecan duyuyorum. ”

Michael Kors, dünyaca ünlü, lüks aksesuar ve hazır giyim tasarımcısı. 1981 yılında kurulmuş olan şirketi, şu an için Michael Kors Collection, MICHAEL Michael Kors ve Michael Kors Mens‘un yanı sıra aksesuarlar, hazır giyim, ayakkabı, giyilebilir teknoloji, saatler ve bir dizi parfüm ürünü üretiyor. Michael Kors mağazaları dünyanın en prestijli şehirlerinde işletiliyor. Ayrıca, Michael Kors, müşterilere kesintisiz bir çok  deneyim sunan Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya’da dijital bayrak gemileri işletiyor. Michael Kors Holdings Limited, KORS ile New York Borsasında halka açık bir şekilde yer olarak yer alıyor.

Swing is also feeling good, had a good week off with the family #abacobahamas

Charlschwartzel (@charlschwartzel)’in paylaştığı bir gönderi ()

Blue Crush. #MichaelKors

Michael Kors (@michaelkors)’in paylaştığı bir gönderi ()

Practicing @golfatsun @europeantour #ngc2017

Charlschwartzel (@charlschwartzel)’in paylaştığı bir gönderi ()

38 Comments