Müthiş İddia: Mosad Ajanı Hizbullah’ın Lideri Nasrallah’ın Koruma Müdürü

mossssssssssGüney Lübnan’da konuşlanmış Hizbullah örgütü 16 Aralık Salı günü yaptığı bir basın açıklamasında, kendi yüksek rütbeli subaylarından birinin Mossad ajanı olduğu şüphesi ile tutuklandığını duyurmuştu.

Kuveyt’deb yayınlanan Al Ra gazetesi bu kadarıda olamaz dedirten bir iddia ortaya attı.Gazetenin haberine göre , Hizbullah’ın tutukladığı ve İsrail istihbaratı Mossad’ın casusu olduğu iddia ettiği kişinin bir dönem Hizbullah Lideri Hasan Nasrallah’ın koruma müdürlüğünü bile yaptığını yazdı.
Gazetenin haberine göre, Hizbullah’ın tutukladığı ve İsrail istihbaratı Mossad’ın casusu olduğu iddia ettiği kişinin bir dönem Hizbullah Lideri Hasan Nasrallah’ın koruma müdürlüğünü yaptığını yazdı.

 
Hizbullah, 18 Aralık’ta yaptığı ikinci bir basın bildirisi ile daha evvel ‘M’ olarak nitelediği subayın adını Muhammed Shurba olarak açıkladı.

Shurba, Hizbullah liderinin koruma müdürlüğü dışında örgütün yabancı ülkelerdeki operasyonlarından sorumlu Ekip 910’un da bir üyesi olarak çalışmış.

Lübnan haber sitesi El Nasha’ya göre, Mossad ajanı olduğu iddia edilen Muhammed Shurba, 2009 yılından beri Hizbullah’ta çalışıyordu.

Habere göre  Muhammed Shurba, şimdiye kadar topladığı istihbarat ile Hizbullah’ın yabancı ülkelerde yapmaya giriştiği sayısız terör saldırısını önceden engellenmesini sağladı.

1 Comment

  • buy stomach drugs Reply

    16 February 2021 at 02:05

    Thanks for your suggestions. One thing I’ve noticed is the fact that banks as well as financial institutions really know the spending routines of consumers as well as understand that many people max out their credit cards around the vacations. They sensibly take advantage of this particular fact and start flooding your own inbox as well as snail-mail box along with hundreds of 0 APR credit card offers right after the holiday season ends. Knowing that if you’re like 98% of the American public, you’ll leap at the chance to consolidate credit debt and transfer balances to 0 annual percentage rates credit cards. dccccei https://stomachmedi.com – buy stomach drugs

Leave a Comment