Otomotiv Dünyasının Devleri 4-5 Ekim’de İstanbul’da Buluşuyor

 Dünya Otomotiv Konferansı WAC 2018, 4-5 Ekim’de İstanbul’da yapılıyor…

 

Otomotiv sektörü 5. kez İstanbul’da buluşuyor…Otomotiv sektörünün önde gelen isimleri ve lider firmaları 4-5 Ekim’de İstanbul’da düzenlenen Dünya Otomotiv Konferansı’nda buluşuyor. Almanya, İtalya, İngiltere, Japonya, İspanya, İran, Bulgaristan başta olmak üzere40’ın üzerinde ülkeden çok sayıda konuğun yer alacağı zirvede, iki gün boyunca 800 katılımcı ve 60 üzeri konuşmacı ile gündemi belirleyecek. Londra merkezli Worldwide Partnerships firması tarafından bu yıl beşinci kez düzenlenen ve düzenlendiği günden bu yana Türkiye’nin en etkili otomotiv konferanslarından biri olan Dünya Otomotiv Konferansı, dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen marka ve isimlerin katılımıyla sektörün nabzını tutacak. 4-5 Ekim tarihleri arasında Wyndham Grand Levent’te yapılacak konferans boyunca otomotiv sektöründeki global dönüşüme yoğunlaşılacak, yerli ve yabancı sektör liderleri global gelişmeleri ve yenitrendleri ele alınacak.

Dev dünya markaları katılıyor. Etkinliğin Platin Sponsorları Mercedes-Benz Türk ve Garanti Bankası yanı sıra; Aisin,Anadolu Isuzu, Autoliv, BASF, BMC, BNP Paribas, Borcelik, Borusan Lojistik, BP, BrisaBridgestone, CMS, Continental, EY, Facebook, Farplas, Google, Hattat Holding,Hyundai, Karsan, Magna, MAN, Maxion Wheels, NIO, Otokar, Ricardo, Siemens,Temsa, Tofas Fiat, Volkswagen AG gibi dünya devi markalardan yöneticilerin katılımı il egerçekleşecek konferansta, sektöre yön veren ana üretici ve tedârikçi firmalar, kamukuruluşları ve STK’lar bir araya geliyor.

Yerli otomobil, Endüstri 4.0 ve dijitalleşme 800 katılımcı ile iki gün boyunca otomotiv sektörünün nabzını tutacak etkinlikte çok önemli konuşmacılar yer alıyor. Üretimin Geleceği, Türkiye’nin Ulusal Otomobil Projesi,Dijitalleşme, Endüstri 4.0, Akıllı Tedarik Zinciri ve Lojistik, Elektrikli Araçlar, Mobilite ve Akıllı Şehirler gibi sektöre damgasını vuracak yeni gelişmeler ve iş modelleri tartışılacak .Volkwagen AG Almanya’dan Sürücüsüz Ürünler Müdürü Alev Kirazlı, Hyundai MotorEurope’u temsilen Belçika’dan Yönetici Direktör Jan Burdinski, Mercedes-Benz Türk’ünDaimler Küresel IT Çözümler Merkezi Direktörü Özlem Vidin Engindeniz, Tofaş TürkiyeCIO’su Ömer Özgür Çetinoğlu, Bulgaristan Otomotiv Birliği CEO’su Lyubomir Stanislavov, İspanya’dan QEV Technologies CBO’su Monika Mikac gibi isimler sektörekigelişmeler hakkında bilgiler verecek.

Zirvenin konuşmacı listesi ve programı için: www.dunyaotomotivkonferansi.com%25 indirimli kayıt için: Cemre Akgün | cemre@wwpartnerships.com | +90 505 0625660

7 Comments