Parmak Bebek İlk Kez Anne Kucağında

bbkkkİngiltere’de 27 Nisan’da 27 haftalıkken dünyaya gelen Mollie Perrin isimli bebek, mucizevi bir şekilde hızla büyüyor.

Annesi ve babası vaktinden 13 hafta önce doğan Mollie bebeği ilk kez 25 günlükken kucağına aldı. Mollie o kadar küçüktü ki kolu babasının nikâh yüzüğünden geçti.

Hull şehrinde dünyaya gelen bebekte daha doğumdan önce plasenta bozukluğu teşhis edildi. Doktorlar, anne ve babaya bebeğin üç haftadan fazla yaşayamayacağını söylediler. 482 gram ağırlığında doğan bebek hemen yenidoğan yoğun bakım servisine alındı.

Mollie, burada doktorların tahminlerini boşa çıkardı ve üç haftalıkken anne ve babasının ilk kez bebeği kucaklarına almalarına müsaade edildi. Bebek şimdi 17 aylık oldu. Anne Stephanie ve baba James şimdi ilk kez bebeklerini eve götürmeye hazırlanıyor.

 

 

3 Comments

 • Bloomington windshield replacement Reply

  15 February 2021 at 04:34

  … [Trackback]

  […] Read More on to that Topic: istanbulpost.com.tr/parmak-bebek-ilk-kez-anne-kucaginda/ […]

 • vreyro linomit Reply

  26 February 2021 at 13:30

  You have noted very interesting details! ps nice web site. “‘Tis a sharp medicine, but it will cure all that ails you. — last words before his beheadding” by Sir Walter Raleigh.

 • zortilonrel Reply

  22 March 2021 at 03:17

  Simply a smiling visitant here to share the love (:, btw outstanding pattern. “He profits most who serves best.” by Arthur F. Sheldon.

Leave a Comment