43 Yaşındaki Kadın Derede Doğum Yaptı O Anlar Kamerada

379753_270191306444111_582251691_nNormal doğum mu sezaryen mı? Hastanede mi evde mi? Günümüzde kadınlar doğum için değişik yöntemlere baş vuruyor.

Üç çocuk annesi Simone Thurber, doğum olayının bir mucize olduğunu ama aynı zamanda çok doğal ve basit bir eylem olduğunu göstermek için 4. Çocuğunu derede dünyaya getirmeğe karar verdi ve doğum sancıları başladığında ne ambülans ne doktor sadece eşini yanına Avustralya’daki yağmur ormanlarının da bulunan dereye gitti.

Thurber yarım saat içinde bebeğini kolay bir şekilde tamamen doğal yollardan burada dünyaya getirdi. Üç çocuk annesi kadın 4. Çocuğunu dünyaya getirirken eşi de bu çok özel anlarını kamerayla saniye saniye kaydetti.

Sağlıklı bir kız çocuğu dünyaya getiren Simone Thurber, “Ben çok normal bir anneyim. Beni hippi zannediyorlar am değilim. Derede doğum yapmak istememin sebebi çocuğumu sürekli öten makinalar ve hastene ortamında dünyaya getirmek istememdir.” Diyerek duygularını dile getirdi.

43 yaşındaki Simone Thurber’in, Youtube’de yayınladığı videosu tam 52 kez görüntülendi. Video da ki görüntülerde oldukça rahat görünen Sementa şu anada 4 çocuğuyla birlikte Utah Park City’de mutlu bir hayat sürüyor.

70 Comments