Enerjik Yüz Bakımı Nedir

Son zamanlarda alternatif yüz bakımı ile ilgili çokça makale ve haber yayınlanıyor.

Auranız, ruhunuz veya genel durumunuz ve  aynı zamanda cildinize özen göstermek güzelliğin ayrılmaz bir parçası haline geldi. Peki çözüm sadece  kremler, kozmetik cerrahi yöntemler mi?

Enerjik yüz bakımı nedir?
Geleneksel estetik tedavilerin tamamlayıcısı nasıl sonuçları var?

Bu eğilimin ekolojik etkisi ne olacak?
“Aynada kendinize bakın. Şimdi en son ne zaman kendinizi son derece mutlu, güçlü veya iyi hissettiğinizi hatırlayın.  Aynaya yeniden bakın. Ne görüyorsunuz?”  Bu günlerde dünyada yükselişte olan yeni yüz bakımı Manyetik Glow testi böyle başlıyor.

Konuya şaşırtıcı bir giriş, bizi hemen estetik terimlerden başka güzellik hakkında düşünmeye zorlar. Birkaç dakika sonra bakışlarını desteklemek kolaylaşır ama duygular geri döner. O zaman bizi iyi hissettiren bir şey düşünmek ve kendinize tekrar bakmak bambaşka bir yüz ortaya çıkarır. Daha açık. Daha parlak.

Bu tedavinin fikri şudur: içeride olanların dışarıda bir etkisi olduğunu gözlemlemek. Buna, “Magnetic Glow” ‘un yaratıcısı Jalila Levesque, klasik bir güzellik bakımı gibi bütün bir protokolü ilişkilendirir, tek fark, geleneksel maskeler, fırçalar ve kremler yerine kristaller ve ses frekansları ile Hertzian dalgalarıdır. rahatlamak ve cildimizin iyileştiği bir meditasyon, aromaterapi ve manyetizma durumuna girmek için ustalıkla seçiliyor.

Enerjik bir yüz bakımı nedir?
Enerjik yüz bakımı, protokollerini geleneksel olmayan terapilerden alır. İkincisi, Gua Sha, yeşim patenleri ve hatta iğneler, akupunktur gibi güzellik aletlerini kullanırken fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal olanları dikkate alarak güzelliği ve refahı bir bütün olarak düşünürler. Ayrıca, “bütün” anlamına gelen Yunanca “holos” dan, bütünsel güzellikten bahsediyoruz.

Amaç, cilde parlaklığı ve tonu geri kazandırmak, ince çizgileri ve kırışıklıkları invaziv operasyonlar olmadan düzeltmektir. Bu yeni nesil tedaviler, geleneksel Çin tıbbından ve 1970’lerde Kaliforniya’da doğan “Yeni Çağ” trendinden esinlenmiş. Beş yıldır gerçek bir patlama olduğunu bilen kristaller sayesinde bu yatıştırıcı sanat olan özellikle litoterapi kullanımını buluyoruz. Bu fenomen, sağlık krizinin yatak kaybı hissini pekiştirdiği bir dünyada anlam ve artan denge arayışına yanıt olarak ortaya çıkıyor.

Geleneksel estetik tedavilerin tamamlayıcısı

Son yıllarda estetik cerrahi eylemleri, özellikle sosyal ağlar nedeniyle gerçek bir patlama yaşadı. Amerikan Estetik Plastik Cerrahi Derneği’ne göre, yüz germe prosedürleri Amerika Birleşik Devletleri’nde 2013 ile 2018 yılları arasında% 21,8 sadece Mart 2017 ile Mart 2018 arasında% 21,9 arttı.

Bununla karşı karşıya kalan bu yeni nesil yüz bakımı, cildin erken yaşlanmasının önlenmesinde ve / veya ilaç ve kozmetik cerrahi eylemlerine ek olarak kullanılmak üzere bir alternatif olarak görülüyor.

 

Reviewer overview

Enerjik Yüz Bakımı Nedir - /10

Summary

0 Bad!