Facabook’ta Kimler Sizi Engelledi Öğrenebilirsiniz

facebook-eye_2459156bDünyaca ünlü sosyal medya devi Facebook üzerine geliştirilen Fengel isimli bir Chrome eklentisi, dostunuzun Facebook üzerinde sizi engelleyip engellemediği sorusunun cevabını veriyor.
Geçtiğimiz günlerde Facebook üzerine geliştirilen ve ücretsiz olarak indirilebilen Fengel isimli bir eklenti, Facebook kullanırken karşılaşılan bazı sorunlara çözüm sunuyor.

ÜYE OLMADAN FOTOĞRAF GÖRÜNTÜLEME
Uygulamanın fayda sağladığı alanlardan ilki Facebook kullanıcı olmadan çeşitli arama motorları üzerinden yönlendirmeler sonucu çıkan ‘Üzgünüz bu sayfaya ulaşılamıyor’ hatasını geçerek kişinin fotoğrafına ulaşabilmesi. İlgili sayfaya girdikten sonra sağ üst köşede çıkan F ikonuna tıkladıktan sonra ‘Fotoğrafı Aç’ diyerek kişinin güncel profil fotoğrafına ulaşabiliyorsunuz.

ENGELLEYEN FOTOĞRAFINI GÖRME
Uygulama aynı zamanda Facebook üzerinde bir kişi sizi engellediğinde karşılaştığınız ‘Üzgünüz bu sayfaya ulaşılamıyor.’ hatasını da geçerek kişinin profil resmine ulaşabiliyor. Bu durumda profilin sahibi kişinin sizi engellediğini de keşfedebiliyorsunuz.

6 Comments

 • 토토사이트 Reply

  15 January 2020 at 08:03

  … [Trackback]

  […] Here you can find 66903 additional Information to that Topic: istanbulpost.com.tr/facabookta-kimler-sizi-engelledi-ogrenebilirsiniz/ […]

 • 안전카지노 Reply

  19 January 2020 at 14:02

  … [Trackback]

  […] Here you can find 92094 additional Info on that Topic: istanbulpost.com.tr/facabookta-kimler-sizi-engelledi-ogrenebilirsiniz/ […]

 • 918kiss Reply

  27 January 2020 at 05:25

  … [Trackback]

  […] There you can find 34671 more Info to that Topic: istanbulpost.com.tr/facabookta-kimler-sizi-engelledi-ogrenebilirsiniz/ […]

 • 카지노사이트 Reply

  08 February 2020 at 16:33

  … [Trackback]

  […] Information on that Topic: istanbulpost.com.tr/facabookta-kimler-sizi-engelledi-ogrenebilirsiniz/ […]

 • KIU-Library Reply

  28 February 2020 at 12:26

  … [Trackback]

  […] Info on that Topic: istanbulpost.com.tr/facabookta-kimler-sizi-engelledi-ogrenebilirsiniz/ […]

 • froleprotrem Reply

  28 October 2020 at 13:25

  You have noted very interesting details! ps nice site. “Hares can gamble over the body of a dead lion.” by Publilius Syrus.

Leave a Comment