Fransa’da Yaşayan Türk Aile Ölü Bulundu

jjjFransa’nın Folschviller bölgesinde yaşayan Daşdemir ailesine ait müstakil evde, anne ile 3 ve 7 yaşlarındaki çocuklarının boğularak, baba Gökhan Daşdemir’in de bileklerindeki kesikler nedeniyle hayatını kaybettiği belirlendi.

CNN Türk’te yer alan habere göre, Fransız yetkililer, yapılan incelemelere göre baba Gökhan Daşdemir’in eşi ve iki çocuğunu öldürdükten sonra intihar ettiği üzerine yoğunlaştıklarını açıkladı.

Folschviller Belediye Başkanı Gabriel Müller, yerel basına yaptığı açıklamada, dün öğleden sonra ortaya çıkan olayın kentte şok etkisi yarattığını açıkladı. Müller, aileyi ziyarete giden annenin kız kardeşinin olayı fark ederek jandarmaya haber verdiğini ekledi.

Daşdemir çiftinin yakınları ise karı kocanın bir süredir sorunlar yaşadığını ancak garaj kapısının açık olması ve ailenin aracının evden 200 metre uzakta bulunması nedeniyle cinayet ihtimalinin de araştırılması gerektiğini dile getirdi.

Aile ile aynı kentte yaşayan akrabalarının yaz tatili için Türkiye’de bulunduğu öğrenildi. Sarreguemines Savcılığı’nın olayla ilgili yarın açıklama yapması bekleniyor.

1 Comment