Gaziantep TOKİ Kura Sonuçları

Gaziantep TOKİ kura sonuçları, ev sahibi olabilmek için başvuruda bulunan vatandaşlarca araştırılıyor. Toplam 749 kişinin ev sahibi olacağı Gaziantep TOKİ kura sonuçları ile birlikte vatandaşlar ikinci aşamaya geçerek işlemlerini tamamlayacak. Peki, Gaziantep TOKİ kura sonuçları internet üzerinden ne zaman öğrenilebilecek? İşte, ev sahibi olmak isteyenlerin takip ettiği kura sonuçları hakkında bazı bilgiler.
TOKİ kura sonuçları, Gaziantep’te heyecanla beklenmeye devam ediliyor. Saat 11.00 itibariyle Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne ait Şahinbey Kapalı Spor Salonu’nda Noter huzurunda çekilmeye başlanan Gaziantep TOKİ kura sonuçları, çekilişin bitmesiyle birlikte kamuoyunun erişimine açılacak. Toplam 749 kişinin ev sahibi olmaya hak kazanacağı TOKİ kurasında, sonuçlar gün içerisinde netlik kazanacak ve açıklanacak.

TIKLAYIN KURA SONUÇLARINI GÖRÜN

2+1 KURA SONUÇLARI
3+1 KURA SONUÇLARI
4+1 KURA SONUÇLARI

PROJEYE BAŞVURAN 14 BİN VATANDAŞ İÇİN TEKRAR ÇEKİLİŞ OLACAK

TOKİ Başkanı Ergün Turan, “14 bin 378 müracaat var bugün 749 konutun kurasını çekeceğiz. Aldığımız karar gereğince bu kurada kendilerine konut çıkmayan vatandaşlarımız bu projenin aynısı olan 913 konutluk diğer etabımız için yatırdıkları bedeli geri almadıklarında ikinci kuraya devam edecekler” diye konuştu.

50 Comments