Gulf Air, Londra’ya Yeni Dreamliner Servisi Başlattı

Bahreyn bayrağı taşıyıcı Gulf Air, Londra Heathrow’a iki günlük Boeing 787-9 Dreamliner hizmetinin lansmanını duyurdu.

Havayolunun Londra’daki günlük  Dreamliner hizmetinin açılış töreninde, Havayolu CEO’su Gulf Air genel müdür yardımcısı Kaptan Waleed Abdulhameed Al Alawi de yer alıdı. Bahreyn Birleşik Krallık Büyükelçisi, Şeyh Fawaz bin Mohammed, Heathrow’a iniş sonrasında karşılandı. El-Khalifa, büyükelçilik yetkilileri, Heathrow Havaalanı yetkilileri’in üst düzey yöneticileri, Gulf Air’in İngiltere genel satış temsilcisi Aviareps UK ve Gulf Air’in Londra ekibinden yetkililer yer aldı.

Al Alawi şunları söyledi: “En yeni uçaklarımızı Gulf Air’in Londra Heathrow güzergahında tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. 2018 yılında filomuza giren beş Boeing 787-9 Dreamliner uçağıyla, 2019 sonu ve 2020 sonuna kadar ulaşan iki yeni uçakla, Gulf Air’in Dreamliner siparişleri, bölgedeki en genç filolardan birini korurken, Kazanan güvenilirlik, zamanında performans ve ürün ve hizmet standartları. Filomuza bu heyecan verici ilavelerde yolcu geri bildirimi almak için sabırsızlanıyorum ve geliştirilmiş ürünümüzün yolcu deneyimini herkes için nasıl yükselteceğine inanıyorum. ”

Gulf Air’in Boeing 787-9 Dreamliner turu sırasında Şeyh Fawaz şunları söyledi: “Bu gerçekten etkileyici uçakları, Gulf Air’in filosunun bir parçası olarak Londra’ya davet etmekten mutluluk duyuyorum. Bu yeni Dreamliners, Bahreyn’in son teknoloji ve altyapının geleneksel sıcaklık ve misafirperverlikle birleştiği, eşsiz, uluslararası üne sahip bir deneyim yaratacak şekilde bölgesel bir merkez olarak konumunun altını çiziyor. Bu fantastik yeni uçağı Bahreyn’e yapacağım bir sonraki seyahatimde deneyimlemek için sabırsızlanıyorum! ”

Gulf Air’in Bahreyn ve Londra Heathrow Terminal 4’ü birbirine bağlayan günde iki kere aktarmasız uçuşu iki yönlü mükemmel bağlantı sağlar. Bölgesel yolcular, Bahreyn üzerinden Londra’ya sorunsuz bir şekilde bağlanabilirken, Birleşik Krallık’taki gezginler, Orta Doğu, Afrika, Hindistan Yarımadası ve Uzak Doğu’daki önemli şehirlere, havayolunun en yeni Boeing’lerinden biri olan onlarla bağlantı kurarak, Bahreyn’e hiç durmadan uçabilirler. 787-9 Dreamliner uçakları.

Gulf Air’in Boeing 787-9 Dreamliner yolcuları, 787 ailesi ile pek çok gelişme yaşayacaklar. Yolcu gemileri, herhangi bir jetin en büyük pencerelerinden, daha temiz, daha nemli ve daha büyük bir rahatlık için daha büyük bir hava, herkesin çantasına sahip geniş tepegöz kutuları, yatıştırıcı LED aydınlatması ve daha yumuşak bir hava için türbülansı dengeleyen ve karşılayan bir teknoloji. binmek.

Gulf Air’in Boeing 787-9 Dreamliner, 26 Falcon Gold Sınıfı koltuk ve daha geniş saha, daha büyük IFE ekranları, gelişmiş kabin konforu ve daha fazla eğlence seçeneği sunan 256 Economy Class koltuk sunuyor.

2018’de Gulf Air’in ağı 26 ülkede 49 şehre hizmet verecek. Gulf Air’in, sürekli olarak hizmetlerini geliştiren ve yolcularının ihtiyaçlarına en uygun ürün sunumunu yapan bir endüstri lideri olmayı hedeflediği belirtildi.

1 Comment