2018 “Güzellik Güvenliği” Elmas Ödülleri Dağıtılacak

Şirketleri ve markalarda tıpkı insanlar gibi ödül aldıkça motivasyonları artar kuşkusuz. Markalarını estetik ve güzellik endüstrisi de doğru şeyler yaptıkça kuşkusuz “değer”leri artar. ” Safety in Beauty Diamond” (Güzellik güvenliği Elmas) Ödülleri üç yıl önce başladı ve o günden beri de saygın ve çok beğenilen bir etkinlik haline geldi.Bu yıl dördüncü kez ödüller dağıtılacak. 2018’in   Safety in Beauty Diamond” ödül törenin tarihi belli oldu.

via GIPHY

Elmas Güzellik  Ödül Töreni 7 Temmuz 2018 Cumartesi günü saat 6.45’de Marble Arch‘daki 5 yıldızlı Montcalm Hotel‘de gerçekleştirileceği açıklandı.

via GIPHY

Ödüller, güzellik ve estetik endüstrisindeki birçok seçkin işletmelere, uzmanlara, markalara ve hizmet sağlayıcılara verilecek!

via GIPHY

Güzellik Pırlanta  Güvenliği Ödülleri 2018’de güzellik endüstrisinin birlikte çalıştığı insanların hayatlarını zenginleştirmek için, nasıl bir araya gelebileceklerine dair kişisel çalışmalar, öyküleri ve diğer güçlendirici örnekler anlatılacak ve sergilenecek. Odül komüsyonu, “Bizim dileğimiz, bu dönüşümü ve güçlendirmeyi en olumlu yollarla kutlamaktırdiyor. Güçlü dönüşümleri teşvik etmek istiyoruz. Nezaket, özveri ve desteğin ilham verici gerçek hayat hikayelerini destekleyeceğiz.” Dedi.

2018, Elmas Accolades 12 dalda ödül sahiplerine ulaşacak. Ardından Üstün Kariyer için son yıldız ödülü verilecek.

Tören  müzik ve birinci sınıf eğlenceyi içeren muhteşem bir karnaval gösteris,  göz alıcı bir kutlama gecesiyle  başlayacak. Londra‘daki Marble Arch‘taki çarpıcı beş yıldızlı lüks Montcalm Hotel, en iyiyi en iyi şekilde değerlendirmeye yardımcı olacak ve  muhteşem konukseverlik sunan mekan olacak ödül töreni için.

İşte Ödül Kategorileri
Yılın En İyi Kombine Güzellik ve Estetik Endüstrisi Gösterisi / Konferansı veya Sergisi
Tıbbi Estetik için Eğitim,  ve Profesyonel Gelişim Ödülü
Profesyonel Güzellik için, Eğitim ve Profesyonel Gelişim Ödülü
Yılın Güzellik Endüstrisi Profesyoneli (Cilt / Saç / Kozmetik / İleri Güzellik/ Kalıcı Makyaj)
Yılın Estetik Doktoru (Tıp / Diş Profesyonellerine de Açık)
Yılın Kozmetik / Plastik Cerrahı
Kozmetik Diş Hekimi / Yılın Kliniği
Yılın Kozmetik Hemşiresi
Yılın Kliniği (1 Kliniğe veya Çoklu Gruba Açık)
Yılın Güzellik Salonu (1 Salon veya Çoklu Grup Aç)
İnovasyon ve Öncü Hizmet Ödülü
Yılın İlham Verici Kişisi – Halkın Seçimi Ödülü
Üstün Kariyer Başarıları (Yaşam Boyu Başarı Ödülü)

Hülya Karahan

istanbulpostcomtr@gil.com

4 Comments