“Hemen İş” Uygulamasıyla Şimdi İş Bulmak Çok Daha Kolay

İş dünyası, iş arayanlarla iş verenleri haritada bir araya getiren tek uygulama Hemeniş ile tanışıyor.

İş arayan ve işveren dünyası gerçek zamanlı, konum ve talep bazlı mobil aplikasyonuna kavuştu: Hemeniş

Hemeniş iş arayanlarla iş verenleri bir araya getiren hızlı, verimli, güvenli bir dijital platform olarak mobil dünyaya merhaba dedi. İş dünyasının kurallarını değiştirmeye aday mobil uygulama Hemeniş 1 Mayıs 2019 tarihi itibariyle AppStore ve Google Play’de yerini aldı.

İş arayan ve işverenin kolaylıkla bir araya gelebildiği kullanıcı dostu bir dijital platform olan Hemeniş’te, her iki tarafta ilan verebiliyor. Harita tabanlı bir sistemle 7/24 çalışan uygulamada kullanıcılar bulundukları yerden ilan verebiliyor, iş fırsatlarını anlık değerlendirebiliyorlar.

En yakın iş fırsatları ve adaylar haritada, bir tık yakınında!

Hemeniş kendi iş kurallarını kendi belirleyerek çalışmak isteyenlerle, verimliliğini artırmak isteyen iş verenlerin birbirini bulmasını sağlıyor. Mühendis, yoga eğitmeni, avukat, garson, yönetici, öğretmen, öğrenci, reklamcı, bakıcı, emekli, ev hanımı, beyaz yaka, mavi yaka her meslekten ve kesimden çalışanlar, hobilerini gelire dönüştürmek isteyenler ve iş verenler Hemeniş ile kendi iş kurallarını belirliyor. Hemeniş ile haritadan size en yakın iş fırsatlarını veya işinize uygun adayları bulabiliyorsunuz.

Hemeniş’e üye olmak, platformda ilan vermek, iş arayan/işveren ile iletişime geçmek oldukça kolay. Hemeniş’i diğer iş bulma servislerinden ayıran harita özelliğinin yanı sıra bir diğer ayrıcalıklı özelliği iş arayanların da ilan verebiliyor olması. İş arayanlar meslekleri, becerileri veya değerlendirebilecekleri zamanları doğrultusunda iş aradıklarına ve hangi koşullarda çalışabileceklerine dair ilan verebiliyor.

İşveren tarafında ise Hemeniş, güçlü teknolojik altyapısı ve ihtiyaçlara göre sürekli güncellenen canlı yönetim paneli sistemiyle veriyi anlamlı bilgiye dönüştürüyor. Bu özellikleriyle de şirketlerin eleman arama sürecinde destekleyici ve zaman tasarrufu sağlayan bir role sahip oluyor.

Hemeniş hangi yenilikleri getiriyor?

• Hemeniş, büyük ama kontrolsüz bir havuza sahip insan kaynakları platformlarının aksine iletişim mühendisliği sayesinde hedefe yönelmeyi kolaylaştırıyor.
• Hem iş arayan hem de eleman arayan yoğunluğunun yaşandığı iş dünyasında kullanıcının teknolojiden daha etkin yararlanabilmesini sağlıyor.
• Tüm işletim sistemlerine yüklemenin, ilan oluşturmanın, aramanın son derece kolay olduğu Hemeniş, harita tabanlı sistemi ile süreci hızlandırıyor.
• Kurumsal İşverenler özelinde, yönetim paneli aracılığıyla insan kaynakları birimlerinin performans ve bütçelerinin optimizasyonunu sağlıyor.
• İş arayanın önceliklerini belirleyerek olumsuz sürprizlerle karşılaşmadan beklentilerini karşılayabilmesine yardımcı oluyor.
• Bireysel işverenler özelinde iş arayanla mesaj üzerinden kolayca iletişim kurabilme özelliği ile iletişim sürecini kolaylaştırıp hızlandırıyor.
• Üreten ve aile ekonomisine katkı sunan veya bunu yapabilmek için fırsat kollayan kadınları olası fırsatlarla buluşturuyor.

Bebek start-up Hemeniş’in arkasındaki 30 yıllık deneyim

Hemeniş’in kurucusu Mükrime Alptekin sektördeki 30 yılı aşkın deneyimi , 10 yılı aşkın yurtdışında farklı ülkelerin insan kaynakları yönetiminde iş yaşam dengesinin kurulumu konusundaki tecrübeleri, 13 yıllık eğitim ve danışmanlık şirketi Net Danışmanlık’tan gelen birikimi eşliğinde günümüzdeki iş dünyasının dinamiğine teknolojiyi katarak yola çıktıklarını belirtiyor. Sektördeki ihtiyaçlara mevcut kaynakların cevap veremediğini gören ve bunu teknolojik gelişmelerle nasıl bir araya getiririz diyerek Hemeniş fikrini hayata geçiren Alptekin, Hemeniş’in iş arayanların olduğu kadar iş verenlerin de sorunlarına çözüm niteliğinde olduğunu söylüyor.

“Genci, yaşlısı, emeklisi, ev hanımı, öğrencisi, ek iş arayanı ayırt etmeksizin her bireyin üretip kazanma iştahını beslemek, bu yolda arayışı olan bireysel ve kurumsal işverenleri de çalışma azmiyle dolu bireylerle teknolojinin bize sağladığı imkanları daha etkin kullanarak buluşturmak hedefimizdir. Gelecek projeksiyonumuz, öncüsü olduğumuz alanda liderliğimizi korumak, örnek alınan ve takdir edilen olmak, ismimizin güvenle ve saygıyla anılması olacaktır.” diyen kurucu Alptekin, İş dünyasında verimlilik ve istihdam yaratacak Hemeniş’in kısa sürede çok ilgi gördüğünün ve günlük indirme sayılarının oldukça yüksek olduğunun altını özellikle çiziyor.

Kuryeden yöneticiye, pilates eğitmeninden yazılımcıya, emekliden ev hanımına herkesin iş bulabileceği ve iş ilanı verebileceği hemeniş’i AppStore ve Google Play’den indirebilir, www.hemenis.com’a girerek de kullanabilirsiniz.

Reviewer overview

"Hemen İş" Uygulaması - /10

Summary

0 Bad!

5 Comments