İsrailliler Tek Kullanımlık 4 Saat Dayanan Cep Telefonu Pili Üretti

İsrailliler Çevreye dost 2,50 dolara tek kullanımlık dört saat dayanabilen akılı telefon şarjı pili üretmeye başladı. ” cep telefonu için enerji içeceği ” olarak tanımlanan şarj ünitesine mobeego adı verildi.

llllŞarj ünitesi smartphone pili bir sefer kullandıkdan sonra atabileceğiniz tarzda geliştirilmiş. Mobeego Küçük bir enerji içeceği kutu şeklinde tasarlanmış.ucuz , basit , anlık ve çevre dostu bir çözüm olarak tasarlanmış. mobeego Google Android ve Apple iOS akıllı telefonlar , yanı sıra en eski cep telefonları için de uyumlu bir pil olarak tasarlanmış.
Tek kullanımlık mobeego Tatilde, sinemada , sokakta yürürken vs. gibi sayısız durumlar için telefonunuzun jarjı bittiğinde hemen imdadınıza yetişen bir şarj pili.

Bu basit cihazlar bir çok yerde satışa sunalabilecek.Büfeler, mağazalar, otobüs ve tren istasyonları , otomatlar , hastaneler, havaalanları , sinemalar, tiyatrolar , spor da dahil olmak üzere diğer satış noktaları , geniş bir yelpazede de bütün dünyada satışa sunulacak.obeego ayrıca GoPro Hero , Xiaomi Yi ve diğer çeşitli kameralar içinde şarj pili bsürümünü de piyasaya sürüyor.

mobb

 

2 Comments