Kardashian’ların Aşk Hayatı Yine Karıştı

Ünlü ABD’li yıldız Kim Kardashian‘ın kızkardeşi Kourtney Kardashian mutlu beraberliğini nasıl sonlandırdığını ve neler yaşadığını anlattı.

Pazar günü Keeping Up adlı Kardashian’ların ailece oynadığı televizyon Show’unun ön izleme klibinde, Ablası Khole Kardashian’ın yaptığı açıklamaya göre, kız kardeşi Khole Kardashian‘ın erkek arkadaşı onu gece yarısı ilişkilerini konuşmak için çağırdı ve beraberlikleri o gece bitti. Kourtney şu anda 24 yaşındaki model Younes Bendjima‘le birlikte, Scott  ise 19 yaşındaki model Sofia Richie ile yeni bir ilişkiye yelken açtı.

Kourtney ablası  Khloe’ye “Dün gece, Scott beni sabahın ikisinde aradı; gece o saatlerde beni hiç aramazdı bana “Ne yapıyorsun, ben ne yapıyorum” diye fısıldıyordu. “Ben gidiyorum, Ama sen ne yapıyorsun? Ne yapıyorsun?” Defalarca aynı şeyi saçma cümleleri tekrarladı durdu. Ben de 38 yaşındayım bir erkek arkadaşım var ve 24 yaşında, bu da dünyadaki en çılgın şey değil! “Dedim.

Kourtney, Scott bu yanıttan memnun kalmadı, Sonra o,” Demak senin bir erkek arkadaşın var öyle mi?” Dedi ve telefonu kapattı. Kourtney kendisinin geri aramadığını sadece yatıp uyuduğunu söyledi.. Khole ise kardeşine “kabloyu kes bir daha arayamasın” dedi.

2 Comments