Kyle Jenner Bebeğiyle Çok Özel Fotoğraflarını Sosyal Medyadan Yayınladı

Ünlü ABD’li yıldız Kim Kardashian’ın, 20 yaşındaki model

kardeşi, Kylie Jenner bebeğiyle çektiği bir fotoğrafını ilk kez  internette yayınladı. Çiçeği burnunda anne, kısa bir süre önce dünyaya getirdiği ve Stormi adını verdiği bebeğinin yüzünü saklıyordu.

 Janner kızını merak eden hayranlarından gelen yoğun isteğe daha fazla kayıtsız kalamadı ve fotoğrafı  Instagram’dan yayımladı.

Çocuğunun babası erkek arkadaşı Travis Scott’la çocukları Stormi’nin iki fotoğrafı beğenme rekoru kırdı.

Resimlerde Jenner’ın, Kanye West’in, bahar 2018 koleksiyonunun bir parçası olan Yeezy desenli bir tulum giydiği gözlerden kaçmadı. Küçük Stormi, tavşan kulakları ve beyaz çorapları ile tüm sevimliliğini gözler önüne serdi.

Jenner “Melek bebeğim bugün bir aylık” diye altına not yazdı.

Yeni anne, Instagram’da Perşembe günü erkek arkadaşı Travis Scott‘la ilk çocuğu olan Stormi’nin  iki fotoğrafını ilk kez yayınladı.

Jenner, Stormi’nin yüzünü  basından saklamayı bu bir aylık sürede başarmıştı, ama  bu fotoğrafla gizleme geleneğini yıkmış oldu.

İlk çocuğunu beklediğiyle ilgili uzun süre basında supekülasyonlar yer ald.  Hamileliğini saklayan güzel yıldız “hayat boyu bu rolü en pozitif, stressiz ve sağlıklı şekilde hazırlamak istedim o yüzden kendime sakladım.” Dedi.

“Bebeğimin her stres ve her duyguyu hissedeceğini biliyordum, bu yüzden sıradan ve  mutlu bir yaşantı tercih ettim.” diye ekledi.

Güzel yıldız yayrıca doğumundan bu yana bir aylık hikayesini de  Instagram’dan yayınladı

Elbette, yeni baba Travis Scott, bir aylık  olan kızı Stormi içi boş durmadı.

Perşembe gün rapçi Snapchat’de  kızının “babası” gömleğini giydiğini gösteren bir resim yayınladı.

.

Stormi, 1 Şubat’ta 8 kilo, 9 gram ağırlığında doğdu. Jenner, birkaç gün sonra hayranlarına bir mesajla doğum yaptığını ve “To Da Daughter” adlı 11 dakikalık güzel bir videoda hamileliğini anlattı.

Jenner, duyurusunda “Gebelik, hayatım boyunca yaşadığım en güzel, güçlendirici ve hayatını değiştirecek bir deneyim oldu ve aslında özleyeceğim” dedi. ” Hiç bir şeyden öylesine sevgi ve mutluluk duymamıştım!” diyerek duygularını dile getirdi.

Özellikle ruj markası için modellik yapan Jenner, Stormi’nin ilk fotoğrafını yayınladıktan sonra sosyal medya hesaplarında adeta takipçi patlaması yaşandı.

The “Keeping Up With the Kardashians” programının sosyal medya hesapları da Kyle Jennner’in bebeğinin şirin ayak başparmağını gösteren Snapchat’ını  paylaştı.

Jenner, “Hâlâ  bütün gün bebeğine kendisi bakıyor. Ünlü yıldız geçen hafta, “Benim  bebekliğime benziyor” diye bir tweet attı.

istanbulpost.com.tr’nin bu haberi ,link verilerek başka mecralarda değiştirilmeden kullanılabilir.

Hülya karahan

hulyacar2001@yahoo.com

 

 

s

1 Comment