O Kral Olacak Şimarmasın Diye Aç Yatırılıyor

İngiltere Tahtının 3. sıradaki varisi Papası Prens William’dan sonra tahta geçecek olan  küçük George kimilerine göre dünyanın en şanslı bebeği. Ama her şey göründüğü gibi değil.  Middleton ve Prens William’ın oğulları George’u nasıl terbiye ettiğini Saray içinden kaynaklara dayanarak anlattı.
Prens George’un babası Prens William’ın da doğum günü kutlamalarının ardından oğlunun çok fazla şeye sahip olduğunu ve bu yüzden şımardığını” söylediği iddia ediliyor.

Capture
İşte Kate Middleton ve Prens William’ın, Prens George’u nasıl yetiştirdiğine ilişkin ipuçları.Prens George bazen yemek yemeyi reddediyor. Kendisine verilen yemeği yere fırlatıp etrafı da kirletiyor. İşte böyle zamanlarda eğer çevre onun yemeyi reddedip saçtığı yemekler yüzünden kirlenmişse temizlenmesine de yardım ediyor.

Prens-george
Prens George’un yemek yemediği öğünlerde kimse ona başka bir yiyecek vermiyor ve o gece yatağa aç giriyor. Durum böyle olunca da küçük prens genellikle yemeklerini sorun çıkarmadan yiyor.Her ne kadar sonsuz imkanları olsa da ailesi şımarık bir çocuk olarak yetişmemesi için Prens George’a her istediğini almıyor.

gg
Örneğin bir oyuncak araba için ağlamaya başladığında annesi de bir anda onu taklit ediyor. Bu duruma şaşıran Prens George, önce ağlamayı kesiyor sonra da annesinin haline gülmeye başlıyor.

ggg

Anne ve babası minik George’un kamuoyunun gözleri önünde öfke ya da huysuzluk nöbetlerine girmesinden çok korkuyor. Zaten minik prens de çok gerekmedikçe kalabalık arasına girmiyor. Kate Middleton ve Prens William küçük George’un böylesi bir ruh haline gireceğini hissettiklerinde onu hemen dadısına teslim edip eve gönderiyorlar.

obamaa_2193

Prens George da bütün çocuklar gibi kimi zaman parkta arkadaşlarıyla oynarken huysuzluk yapabiliyor. Böyle durumlarda davranışlarını düzeltmesi için bir kez uyarılıyor.
Eğer yine aynı şekilde davranmaya devam ederse de hemen parktan alınıp eve götürülüyor.

 

 

1 Comment