Supergoop’a Ortak Oldu!

maria-sharapova-yı-güzel-bulmayan-kız_192906Rus tenisçi Sharapova, sahibi olduğu şeker firmasından sonra bu kez de bir cilt bakımı ürününe ortak oldu.

Kadınlar dünya sıralamasının 8 numarası Rus tenisçi Maria Sharapova, sahibi olduğu şeker firmasından sonra bu kez de bir cilt bakımı ürününün ortağı oldu.

Kadın Tenisçiler Birliği’nin (WTA) internet sitesinde yer alan habere göre, tekler kariyerinde 4’ü “grand slam”lerde olmak üzere 29 şampiyonluğu bulunan 26 yaşındaki raket, geçen yılın ağustos ayında kurduğu şeker firmasının ardından bu sefer de cildi zararlı güneş ışınlarına karşı korumasının yanında cilt bakımı da yapma iddiasındaki Supergoop firmasının ortağı oldu.

Sporda olduğu kadar iş dünyasında da başarı hedefleyen eski dünya 1 numarası, üç kıtadaki bazı dükkan ve otellerin yanı sıra internet üzerinden de satış yapan şeker firmasının tanıtımı için sezonun son “grand slam”i 2013 ABD Açık boyunca soyadının “Sugarpova” olması talebiyle mahkemeye başvurmuş ancak sağ omzundaki sakatlık nedeniyle turnuvadan çekilmişti.

108561_19261

227 Comments