Suudi Arabistan Havayolları İki Ödül Aldı

Suudi Arabistan Havayolları (Saudia), Orta Doğu’nun en büyük seyahat ticaret etkinliği olan Arabian Travel Market’te (ATM) iki ödül aldı.

Bu yılki ATM’de ödüle koşan tek havayolu şirketi olan Saudia, “En İyi Stand Personeli” için seçilen bağımsız değerlendirme panelinin yenilikçi özellikleri ve ürünleri ile yepyeni bir stand sergiledi.

Saudia ayrıca katılımcıların ve stand ziyaretçilerinin oylarına dayanarak “Halkın Seçimi Ödülü” nü kazandı.

ATM sergi organizatörlerinden bağımsız panel, Saudia’yı genel ürün bilgisi,  iyi temsil edilen, hevesli ve özenli olmak üzere öne çıkaran çeşitli unsurları özetledi; tüm ekip üyeleri ile misafirler ve uyum ile iyi bir etkileşim.

Bu yıl, Dubai Uluslararası Kongre Merkezi’nde 22-25 Nisan tarihleri ​​arasında gerçekleşen ATM’nin 25.’si oldu. Dört gün süren sergiye, seyahat ticaret ve medya mensupları katıldı.

Saudia, fuar standında, sergilenen yeni ürün ve hizmetlerin yanı sıra gemideki mürettebatın gösterileriyle dünyanın dört bir yanından gelen konukları ağırladı. Saudia standında tecrübe edilen servis, havayolu şirketinin doğal, sıcak ve gerçek misafirperverliğini gösteren kabin ekibinin hizmetini  yansıtıyor.

“En İyi Stand Personeli” ödülü, Reed Travel Exhibitions’ın portföy yöneticisi Jonathan Hull tarafından Saudia Pazarlama ve Ürün Yönetimi Başkan Yardımcısı Dr. Fahad Aljarboa’ya verildi. Havayolu ekibinin üyeleri de dahil olmak üzere bir kutlama etkinliği düzenlendi.

Havayolunun standı, fuarda sergilenen Economy, Business ve “First Suite” in yanı sıra havayolu şirketinin yeni yaklaşan rotaları ve yeni Jeddah havalimanı terminali hakkındaki bilgileri de içeren üç sınıftaki en yeni olanaklar, interaktif deneyimler ve uçak koltuklarını içeriyordu. Kral Abdülaziz Uluslararası Havalimanı.

8 Comments