Turkey Detains Five Dutch People Seeking to Enter Syria

dochGermanwings Havayollarına ait uçağın Fransa Alpleri’nde düşmesinden sonra firma, Avrupa’daki “Sürprizlere Hazır Olun” sloganıyla yayınlanan reklamlarını kaldırmaya başladı.

Salı günü yaşanan ve 150 kişinin ölümüyle sonuçlanan trajik kazanın ardından, Londra’da çok sayıda istasyonda asılı bulunan “Sürprizlere Hazır Olun. Almanya’yı Ziyaret Edin” yazılı reklam afişleri toplatılmaya başlandı.

Uçağın pilotunun kasten gerçekleştirdiği ifade edilen kazadan sonra internet üzerindeki reklamların da zamanından önce kaldırıldığı bildiriliyor.

“Tüm Dünya Adımı Öğrenecek”

düşen Germanwings Havayollarına ait uçağın yardımcı pilotu Andreas Lubitz’in eski kız arkadaşı, ‘Bir gün sistemi değiştirecek bir şey yapacağım ve herkes benim adımı öğrenecek, beni hatırlayacak’ diye konuştuğunu açıkladı.

Germanwings Havayollarına ait yolcu uçağını kasten düşürdüğü açıklanan Andreas Lubitz’in eski kız arkadaşı, “Kazayı duyduğumda, Lubitz’in ‘Bir gün sistemi değiştirecek bir şey yapacağım ve herkes benim adımı öğrenecek, beni hatırlayacak’ dediğini hatırladım” dedi.

4 Comments

 • ตู้แปลภาษา Reply

  03 January 2021 at 16:19

  … [Trackback]

  […] Find More Information here to that Topic: istanbulpost.com.tr/turkey-detains-five-dutch-people-seeking-to-enter-syria/ […]

 • bmo ligne Reply

  13 January 2021 at 11:16

  … [Trackback]

  […] Info to that Topic: istanbulpost.com.tr/turkey-detains-five-dutch-people-seeking-to-enter-syria/ […]

 • Microlab Loudspeakers manuals Reply

  19 January 2021 at 02:33

  … [Trackback]

  […] Find More to that Topic: istanbulpost.com.tr/turkey-detains-five-dutch-people-seeking-to-enter-syria/ […]

 • zortilo nrel Reply

  07 February 2021 at 14:49

  Great post, I conceive blog owners should acquire a lot from this blog its very user genial.

Leave a Comment