Reebook, Victoria Beckham Ortak Oldu

Global fitness ve yaşam tarzı markası Reebok, bugün Victoria Beckham ile önemli bir ortaklığı duyurdu.

İkonik İngiliz tasarımcı ayrıca, Ariana Grande, Gigi Hadid, Aly Raisman ve Teyana Taylor da dahil olmak üzere, Reebok’un kadın koalisyonunu da yer alacak. Markanın uzun süredir görev yapan kadınları güçlendirmek için yeni sınırları zorluyor.  Bu uzun vadeli ortaklık, cesur yeni bir Reebok x Victoria Beckham koleksiyonunun tanıtımıyla vurgulanacak.

Reebok güce ilham veren tasarımlarıyla ünlü. Reebok, bu taahhüdü uzun yıllar önce kadınları bir araya getirme, kadın spor hareketinin 1980’lerde başlamasını sağlama ve cesur ortaklıkları ve pazarlama kampanyaları ile yenilikçi ürün tasarımları ile kadınlara sınırlarını zorlamaya itmesiyle biliniyor.

Reebok x Victoria Beckham koleksiyonu 2018’in sonlarında piyasaya sürülecek ve kavramsal pist tasarımlarından teknik güdümlü ürünlere kadar yeni nesil performans ve ifade sağlayan ayakkabı ve giysilerin geliştirilmesine odaklanan bir marka inisiyatifi olan Reebok İnovasyon Kolektifi’nde yer alacak. Bu şemsiyenin altındaki ortaklıklar, Reebok’u moda ve teknolojinin ön plana çıkarmasını sağladı. Son derece yüksek performanslı uzay çizgilerini yaratma arayışı içinde, ünlü tasarım evleri Cottweiler ve Vetements’tan David Clark Company’ye uzanan işbirlikçileriyle birlikte çalışıyor.

Reebok’ın Kadın Girişimleri Kıdemli Başkan Yardımcısı Reebok’un ortağı Corinna Werkle yaptığı paylaşımda, “Bir marka olarak, sadece etkili kadınlarla değil, dünyayı gerçekten değiştirmek isteyen kadınlar ile işbirliği yapıyoruz, Victoria’dan daha iyisi  yok. Kadınların kendilerinin en iyi halini almalarına yardımcı olmak için acımasız bir arzuya sahip olan gerçek bir vizyoner. Bu arzu, özellikle de endüstri standartlarını mevsimden sonraki sezonu zorlamaya devam eden tasarımlarına dokunduğu her şeyde adeta parlıyor. Dünyanın  işbirliğimizle neler yapacağımızı görmesini istiyoruz. ” Dedi.

Beckham, “Ortak değerler üzerine inşa edilmiş bu ortaklığa başlamaktan inanılmaz heyecan duyuyorum. Her zaman kadınlara güven aşıladım ve Reebok aynı mesajın on yıllardır ön planda olduğu bir marka. Geleneksel kıyafet kavramlarını bir moda bağlamında sorgulama fırsatına sahip olmak, her zaman yapmak istediğim bir şey. Gardırop ve günlük yaşamımda uzun süredir spor kıyafetlerim var ve bu kadar dinamik bir teklifle Reebok ile bir araya gelmekten heyecan duyuyorum. ” Dedi.

164 Comments