2018’in En İyi Ücretsiz Android Uygulamaları

Android, Google tarafından ilk kez yayınlandığından on yıl geçti ve o zamanlar bugün sahip olabileceğimiz çok sayıda uygulamayı hayal etmek bile zordu.

Bir çok  için uygulama var ve birçoğu tamamen ücretsiz, yani sadece bir kaç tane indirmenin ötesinde akıllı telefonunuzu ekstra ücret ödemeden yapbilirsiniz.

2017’nin en iyi telefonu hangisi?

Kuşkusuz, büyük miktardaki uygulamalar, bunların hepsinin kaliteli olduğu söylenemez ve  iyi olanları bulmak zor olabilir.

Play Store’daki çeşitli listelerle, bir dizi kategoride Editörün Seçtikleri’ni, yeni sürümleri ve hatta önceki yüklemelerinize göre özellikle sizin için önerilen uygulamaları sunan çeşitli araçlar ile yardımcı olacak araçlar ve teknikler vardırdır.

Ayrıca, sahip olduğunuz bir uygulamayı arayarak ve başka neler ortaya çıktığını görerek favorilerinize benzeyen uygulamaları da keşfedebilirsiniz.

Ayrıca, kullanıcı yorumlarını ve puanlarını incelemek, bir uygulama hakkında size fikir verebilir.

Bu yüzden hiçbir zaman bir duff uygulaması yüklemediğinizden emin olmak için şu anda yüklemeniz gereken en iyiler  arasından seçim yapabilirsiniz,  her biri, telefonunuzda veya tabletinizde eğlenceli, ilgi çekici ve dingin, kullanışlı uygulamalar içeren eksiksiz bir pakete sahip olmanız için özenle seçiliyor.

Kodlamayı öğrenmek kolay değildir, ancak temel bilgileri öğrenmek son yıllarda olduğundan daha kolay ve bu kısmen Çekirge gibi uygulamaların mevcut olmasından dolayı, ilk adımları (JavaScript’in bu durumda) egzersizler ve sınavlar.

Alıştırmalar genellikle biraz  bulmaca biraz sunulur. Örneğin, çok erken örnekler, doğru sırayla doğru kodu seçerek ülkelerin bayraklarını tamamlamanızı sağlar. Bu neredeyse bir oyun gibi hissedebilir ve sonuç olarak ilgi çekici ve zevklidir.

Başarılar sizi daha fazla motive etmek için kazanılabilir ve uygulama sizi asla bir uzman haline getirmezken sizi temel JavaScript becerilerine bırakmayı amaçlamaktadır, bu nedenle daha gelişmiş bir şey almaya hazır hale gelebilirsiniz.

Uygulamaları İndirmek İçin

Tıklayın

 

257 Comments