Nissan “Kicks Color Studoi” ABD Tanıtıldı Fiyatı Ne Kadar

 Minik otomobiller gittikçe popüler hale geliyor; özellikle renkli tasarım öğeleri ve paketler sunan  Nissan bu fikri Kicks Color Studio ile yeni bir seviyeye taşıdı.

Yeni model şu anda beş renk ve 12 aksesuar ile görücüye çıktı. Ön, arka spoyleri, ön ve arka kapı kolu kapakları, arka tampon kapağı, arka kapak kaplaması ve alt kapı aksamı kırmızı,mavi, turuncu ve beyaz seçenekler var.

Tekerleğin arkasında, dikiz aynası kapağı, kapı eşikleri, havalandırma deliği ve paspaslar renklendirilirken, yeni jant seçenekleri de var. Hepsi siyah ve gümüş, renklerden oluşuyor.

Nissan, sadece insanları arabadaki bir temayı seçmeye de kilitlenmedi. Sağduyu ve iyi tat, bir ya da iki renk seçmeyi ve onları önerse de, teorik olarak turuncu çamurluk, mavi kapı kolları, kırmızı ayna ve siyah yan eşikler oldukça cezbedici

Bu elemanları  iki tonluk bir araca eklediğiniz zaman, muhtemelen aracınızı ikinci el olarak satma zamanı geldiğinde muhtemelen arabanızdan ayrılmak size zor gelecek.

Bu renkli aksesuarların Fiyatına gelince, henüz açıklanmadı, ancak Nissan ABD konfigüratörü , renkli gövde eklentileri için 150 ABD Doları ile 200 ABD Doları arasında olacağı tahmin ediliyor.

Renkli aksesurlar la cezbeden bu otomobilin başlangıç fiyatının 17,990 dolar olacağı konuşuluyor.

361 Comments