Avon Kırışıklıkların Yanında Mamogramla İlgileniyor

Kozmetik firması Avon kadınlar için, maskara, ruj, krem ve daha  bir çok ürün geliştirip, kırışıklara karşı mücadele ederken bir yandan da, masaya yemek koyduğunu ve  göğüs kanseriyle savaştığını açıkladı.

Firma’nın sitesinde yer alan bir yazıda, “ Avon mükemmel bir dudağın önemini bilir, ancak yine de ağzını açar ve toplumsal cinsiyete dayalı şiddete ve kadınların mali bağımsızlığına için konuşur. Avon‘un kapıları sadece  güzellik açılmıyor, aynı zamanda kapıları  kadınlar için açan bir firma. Dünya çapında yaklaşık 6 milyon kadın temsilciyi destekleyen bir şirket. Bu Avon’a,  130 yıldan uzun süredir, güzellik, yenilikçilik, iyimserlik ve her şeyden önce kadınlar için ayakta duran şirket özelliğini kazandırdı”

Her gün, Avon dünyanın dört bir yanındaki kadınların hayatlarına güzellik katıyor. Kuşkusuz  Avon’da güzellik, bir müşteri için doğru ruj rengini bulmak anlamına geliyor; Firmanın İnternet sitesinde yer alan makale de,  Avon misyonun, sadece rujdan yada bir maskaradan ibaret olmadığını, firmanın, Kadına, ailesini destekleyebilecek bir kazanç fırsatını sağlamak; ve bir kadının ilk mamogramını çektirmek de kendi görevleri arasında olduğunu belirtiyor. Güzellik, ayn zamanda “Kadınları , ekonomik yönden güçlenmek ve dünyadaki kadınların hayatlarını iyileştirmek için mücadele etmekle ilgilidir” diyor.

Avon, temel değerleri ve prensipleri ile “dünyada ürün, hizmet ve kendini gerçekleştirme ihtiyaçlarını en iyi anlayan ve tatmin eden şirket olmak” vizyonuyla, geleneğe bağlı bir şirket olduğunu belirtiyor.

Avon, 130 yıldır güzellik, yenilikçilik, iyimserlik ve her şeyden öte, kadınlar için gururla ayakta durma anlamına geliyor. Avon ürünleri, ANEW, Avon Color, Avon Care, Skin-So-Soft ve Advance Techniques gibi tanınmış ve sevilen markaları içeriyor. Yaklaşık 6 milyon aktif bağımsız Avon Satış Temsilcisi aracılığıyla satılan Avon ürünleri, dünya çapında yaklaşık 70 ülkede tüketicilere ulaşıyor.

40 Comments