Dikkat! Range Rover Senin İçin Geliyor!

Tunç Altınbaş

taltinbas@dr.com 

Çarşamba günü, Land Rover yaklaşmakta olan yeni modelleri Range Rover Velar’ın teaser fotoğrafını yayınladı.

Velar’ın üstteki panoramik camından gördüklerimiz içeride dev ekran bir bilgi-eğlence sistemi olduğunu gösteriyor.

Ek olarak, SUV’ın arkasına entegre bir spoyler, çevresini dönen farlar ve Range Rover markasının karakteristik stil özelliklerine sahip.

Range Rover Velar’ı kompakt Evoque ile Range Rover Sport arasında konumlandırılacak.

Velar, Range Rover’ın Evoque ile Sport arasındaki fiyat aralığını kapatmasını ve markanın bu arada bir fiyat arayan müşterileri edinip, elinde tutmak için yeni bir konuma getirecek.

Buna ek olarak Velar, Audi’nin ikinci nesil Q5’i ve Porsche Macan’ı karşısında Range Rover’a rekabetçi güç katacak. Kardeş marka Jaguar’ın çarpıcı F-PACE’inden hiç bahsetmiyorum…

Adını 1960’ların Range Rover orijinal geliştirme prototiplerinden alan Velar’a, 2017 Cenevre motor fuarının öncesinde resmi olarak 1 Mart’ta elimizle dokunabileceğiz.

Sonuç: Jaguar Land Rover, 2016’da tüm dünyada satışlarını % 24 arttırdı. Özellikle Jaguar çok çarpıcı bir yıl geçirdi; Markanın ilk SUV‘si olan F-PACE‘in gelişiyle Jaguar’ın ABD’deki satışları %116 yükseldi.

Lokomotif model Jaguar F-PACE, kardeş Land Rover markası için de yeni lokomotif model Range Rover VELAR‘ın gelişini ateşledi!

Onu görür görmez karar verdim, hemen bir tane Range Rover Velar istiyorum.

Tunç Altınbaş

Tunç Altınbaş9 Posts

Turkish Exporters Assembly, Global Connection Media SA, Plus Premium Creative Consultancy, Clear Channel Outdoor, Istanbul Modern, Hurriyet, The University of Manchester

4 Comments