Galaksi Not 9 Kablosuz Şarj

Çin telekomünikasyon yetkilisi TENAA’nın web sitesinde yer alan bir listeye göre , Samsung Galaxy Note 9’un onayı aldığını yazdı.

Cihaz 9 Ağustos’ta resmi olarak halka sunulacak, böylece Samsung her yerde satılmaya hazır olduğundan emin olacak. Farklı ülkelerdeki yetkililere sundukları uygulamalar, her bir düzenleyicinin neye ihtiyaç duyduğuna bağlı olarak bize içgörü sağlıyor.

Cihaz için 3C (başka bir Çinli ajans) uygulamasında ilginç bilgiler bulunabilir. İçerdiği bilgilere göre, Samsung’un 4,000 mAh ağırlığında bir batarya taşıması beklenen Note 9 cihazı için şarj hızını artırmayacağı anlaşılıyor.

Bununla birlikte, kablosuz şarj geliyor. Bu yılın başlarında bir FCC uygulamasından alıntılanan bilgiler, 12 voltluk bir girişe sahip yeni bir şarj cihazının da sinyalini veriyor. Bu, 9 voltluk bir akımına sahip olan mevcutlarına kıyasla önemli bir artış. Bu sadece soketten çekilen gücü gösterirken, cihaza gönderilen daha fazla güce tercüme ediyor.

Kablosuz şarj hala yaygın olmasa da, Samsung’un daha kısa kablosuz şarj süreleri için çaba gösteriyor, çünkü telefonu şarj cihazının üstünde tutmak neredeyse kullanılamaz hale getiriyor.

 Galaxy Note 9‘un neredeyse tamamlandığı belirtiliyor. Samsung’un gerçek ürünüyle ne kadar doğru bir şekilde karşılaştırdığını, bir aydan daha kısa bir sürede öğrenebileceğiz.

13 Comments